کریپتو

رشد چشم‌گیر 229 درصدی HyperChainX

رشد چشم‌گیر 229 درصدی HyperChainX

هایپر با 229 درصد رشد، به روند صعودی هفتگی خود ادامه داد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، امروز HyperChainX، که با پلتفرم خود، که برای گیمرها طراحی شده است، در حال ایجاد تحول در صنعت گیمینگ است، رشد چشم‌گیری را تجربه کرد. بنا به داده‌های سایت CoinMarketCap، این توکن 229 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و اکنون در سطح 0.006877 دلار قرار دارد. با وجود روند قیمت فعلی، طی هفت روز گذشته این کوین بیش از 1422 درصد رشد کرده است.

رشد هایپر اتفاق غیر معمولی به شمار نمی‌رود؛ چرا که این توکن به داشتن نوسانات بالا شهرت دارد. چند روز پیش در ماه جاری، این توکن بیش از 115 درصد رشد کرد؛ نرخ رشدی که در آن زمان، بیشترین افزایش این کوین از بیش از 1 سال قبل را نشان میداد.

پایداری روند صعودی هایپر، به تدریج در حال تغییر احساسات پیرامون این توکن است و اکنون با توجه به اینکه هایپر یک میم کوین نیست، این روند صعودی چشم‌گیر به عنوان عصر جدیدی برای یک توکن که امروز به اوج تاریخی جدیدی دست یافت، در نظر گرفته می‌شود.

رشد فعلی کاملا بر اثر ترس از دست دادن فرصت از سوی سرمایه گذاران رخ داده است؛ چرا که در پلتفرم‌های رسمی شبکه اجتماعی این پروتکل هیچ اثری از به‌روزرسانی برجسته‌ای برای رقم زدن این رشد وجود ندارد.

در حال حاضر، اکوسیستم ارزهای دیجیتال در افت محسوسی به سر می‌برد. ارزش کل بازار با 0.9 درصد افت، به 1.04 درصد کاهش یافته است. بر اساس داده‌های سایت CoinMarketCap، بیت کوین، پرچمدار ارزهای دیجیتال با 1.66 درصد افت، در سطح قیمت 22857 دلار معامله می‌شود.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه