بازارهای مالیبلاکچینکریپتو

رستوران Wendy پذیرش شیبا را آغاز کرد

رستوران Wendy پذیرش شیبا را آغاز کرد

پشتیبانی از پرداخت‌های شیبا در Wendy و بیش از 600 فروشگاه دیگر اضافه شده است.به گزارش اکسران و به نقل از  زوم ارز، اکنون امکان استفاده از شیبا جهت خرید وعده‌های غذایی Wendy و همچنین در بیش از 600 فروشنده شامل هتل‌های برجسته، رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها در ایالت جورجیا از طریق همکاری جدید با Binance Pay فراهم شده است.

بایننس از همکاری جدید میان Binance Pay و CityPay.io که درگاه پرداخت واقع در جورجیا است رونمایی کرد.

این صرافی از این خبر به این شکل صحبت کرد: درگاه پرداخت Binance Pay ایالت جورجیا با شرکت CityPay.io قرارداد همکاری منعقد کرده است. به واسطه‌ی این همکاری، کاربران در این منطقه نه تنها امکان خرید از Wendy بلکه استفاده از بیش از 600 فروشنده‌ی دیگر شامل هتل‌های برجسته، رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها را خواهند داشت.

چانگپنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، توییتی سرشار از هیجان پیرامون این همکاری نوشت: با استفاده از رمز ارز، سیب زمینی سرخ کرده بخرید.

Binance Pay یک سیستم پرداخت رمز ارز ایجاد شده توسط صرافی بایننس است که امکان خرید با رمز ارزها را فراهم می‌آورد. از این طریق می‌توان انتقال رمز ارزی به دوستان و اعضای خانواده در سراسر جهان نیز انجام داد.

در ماه نوامبر سال 2022، شیبا به لیست رمز ارزهای پشتیبانی شده توسط پلتفرم Binance Pay افزوده شد و به رمز ارزهایی همچون

کاردانو، بیت کوین و اتریوم پیوست.

ماه گذشته Binance Pay از همکاری خود با ارائه دهنده‌ی راه‌حل‌های پذیرش پرداخت Ingenico رونمایی کرد و سطح پذیرش ارزهای دیجیتال در فرانسه را گسترش داد. اکنون امکان پذیرش شیبا و بقیه‌ی رمز ارزها در فروشگاه‌های خرده فروشی وجود دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه