بازارهای مالیبلاکچینکریپتو

توکن‌سوزی عظیم بیبی دوج و تأثیر آن بر قیمت این میم کوین محبوب!

 

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش اکسران : جامعه حامی بیبی دوج (BabyDoge) همچنان از کمپین توکن‌سوزی این رمزارز حمایت می‌کند. طبق گزارش‌ها، اخیراً بیش از 33 تریلیون توکن BabyDoge در 24 ساعت سوزانده شد و این پروژه را یک قدم به دستیابی به هدف خود، مبنی بر کاهش شدید عرضه کل این توکن، نزدیک‌تر کرد. با وجود این واقعیت که پورتال اختصاصی توکن‌سوزی این رمزارز هنوز راه‌اندازی نشده، آمار توکن‌سوزی‌های آن قابل‌توجه است.

علاوه بر این، داده‌های پلتفرم CryptEye نیز نشان می‌دهند که در ماه گذشته، 699.5 تریلیون توکن سوزانده شده که تعداد 100.3 تریلیون آن، در هفته گذشته سوزانده شده است. مجموع توکن‌های سوزانده‌شده این ارز دیجیتال اکنون به 201.3 کوادریلیون توکن رسیده که 47.94 درصد از کل عرضه 420 کوادریلیون واحدی آن را تشکیل می‌دهد.

علی‌رغم افزایش تراکنش‌های سوزاندن توکن‌های بیبی دوج، جامعه حامی این ارز بر این باور است که برای اطمینان از کاهش قابل‌توجه عرضه، باید توکن‌سوزی آن را تسریع کرد. برای این منظور، تیم توسعه پروژه، ایده یک پورتال اختصاصی توکن‌سوزی را پیشنهاد کرده که از طریق آن، اعضای جامعه می‌توانند توکن‌های خود را بسوزانند و برای انجام این کار، پاداش دریافت کنند. هفته گذشته، تیم توسعه‌دهنده اعلام کرد که توسعه پورتال توکن‌سوزی را نهایی کرده‌اند و به زودی آن را راه‌اندازی خواهند کرد.

در همین حال، پروژه بیبی دوج به دلیل تحولات قابل‌توجهی که با هدف تقویت پذیرش این ارز در پروژه‌های مختلف انجام شده، علاقه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است. برای مثال، ماه گذشته میلادی، BABYDOGE همکاری خود را با پلتفرم غیرمتمرکز برجسته 1inch آغاز کرد.

علاوه بر این، BabyDogeSwap، صرافی غیرمتمرکز پروژه بیبی دوج، روز یکشنبه به بالاترین میزان نقدینگی خود رسید و ارزش کل توکن‌های قفل‌شده در آن به 39.5 میلیون دلار رسید. این صرافی غیرمتمرکز در حال حاضر در میان 20 برنامه برتر دیفای در لاکچین BNB قرار دارد.

در زمان نگارش این خبر، بیبی دوج با قیمت 0.000000001486 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته، حدود 3.5 درصد رشد داشته است.

خرید ارز دیجیتال با 500 هزار تومان!

تو صرافی اکسران میتونی فقط با 500 هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

شروع

 

منبع

کریپتو بیسیک
بیشتر بخوانید: نوآوری جدید بیبی دوج چیست؟

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه