کریپتو

فلوکی اینو حدود نیمی از توکن‌های خود را می‌سوزاند

جامعه پروژه فلوکی اینو اخیرا پروپوزال را به تصویب رسانده است که به موجب آن حدود نیمی از توکن‌های در گردش FLOKI سوزانده شود و کارمزد تراکنش‌ها نیز کمتر شود. این در حالی است که قیمت FLOKI از روز جمعه گذشته تا دیشب حدود ۱۸۰٪ رشد داشته است.

به گزارش کوین دسک، این پروپوزال با بیش از ۹۹٪ رای مثبت از طرف کامیونیتی فلوکی اینو به تصویب رسید و مطابق با آن سوزاندن ۴.۲ تریلیون واحد FLOKI به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیون دلار در ۹ فوریه (۲۰ بهمن ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران) به وقوع خواهد پیوست. در حال حاضر حدود ۹ تریلیون واحد فلوکی در گردش است که این میزان کمی کمتر از نصف آن محسوب می‌شود. همچنین قرار است کارمزد تراکنش‌های فلوکی اینو (از نوع tax) به ۰.۳٪ ارزش تراکنش کاهش یابد.

این در حالی است که قیمت FLOKI در روز جمعه گذشته در حوالی ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار قرار داشت و در عرض کمتر از یک هفته با رشد حدود ۱۸۰٪ به حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار افزایش یافت. البته امروز این قیمت حدود ۲۰٪ اصلاح داشته است و در حال حاضر قیمت فلوکی اینو در حوالی ۰.۰۰۰۰۲۲ قرار دارد.

در حال حاضر توکن‌های فلوکی بر بستر ۲ شبکه اتریوم و زنجیره هوشمند BNB در دسترس است.

آیا توکن‌سوزی Floki inu باعث افزایش قیمت توکن فلوکی می‌شود؟

  • توجه داشته باشید که پروژه‌هایی شبیه به فلوکی اینو که کاربرد خاصی در این حوزه ندارند و به عقیده بسیاری جز دسته شت‌کوین‌ها محسوب می‌شوند، همواره با دستکاری قیمت از سمت نهنگ‌ها مواجه می‌شوند. از این رو سرمایه‌گذاری در آن‌ها توصیه نمی‌شود. در این مورد نیز به نظر می‌رسد افزایش قیمت هفته اخیر با همین مکانیسم انجام شده باشد تا با سوزاندن نیمی از مارکت کپ این پروژه، جایگاه فلوکی در جدول رمزارزها حفظ شود.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه