کریپتو

رشد 28 درصدی مینا در 24 ساعت اخیر

رشد 28 درصدی مینا در 24 ساعت اخیر

طی هفته گذشته، مینا 38 درصد رشد کرده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، امروز، مینا در حال شروع هفته‌ی جاری به عنوان یکی از سودآورترین رمز ارزها است. بر اساس داده‌های سایت CoinMarketCap، مینا با 28.64 درصد رشد طی شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 0.8489 دلار قرار دارد. در حالی که مینا از ابتدای سال تاکنون، در روند صعودی قرار داشته است، رشد هفتگی فعلی 38 درصدی این رمز ارز، یکی از بزرگترین رشدهای هفتگی در سال جاری به شمار می‌رود.

در ماه اکتبر 2020، مینا برای نخستین بار پدیدار شد. این پروتکل با حجم 22 کیلوبایت در مقایسه با حجم 300 گیگابایتی بیت کوین، به عنوان سبک‌ترین شبکه بلاکچین در جهان شناخته میشد.

از زمان ظهور این رمز ارز، مینا اقداماتی هدفدار جهت رشد اکوسیستم خود انجام داده است و در حال حاضر، تمرکز خود بر این اقدامات را افزایش داده است. در حالی که دستیابی به ایدئولوژی ساخت قدرتمندترین پروتکل بلاکچین کم حجم دشوار است، این شبکه چند مورد کاربرد شگفت انگیز دارد و از این طریق، در حال خدمات رسانی به جامعه خود است.

علی‌رغم شروع امیدوارکننده‌ی مینا در دنیای بلاکچین، این پروتکل در مقایسه با نسل جدید رقبای اتریوم که اخیرا راه اندازی شده‌اند، در سطح بسیار پایین‌تری قرار داشته است.

امروزه با وجود تلاش‌های مینا برای تثبیت شبکه توسعه دهندگان خود از طریق برنامه‌هایی که همانند جلسات منظم و مسابقات هکاتون به نظر می‌رسند، خوشبینی و علاقه‌ی زیادی نسبت به کوین این پروتکل وجود دارد. این برنامه‌ها می‌توانند به دستیابی به رشد محسوس در اکوسیستم، کمک کنند.

مینا به شدت در حال تمایل به سمت پتانسیل قراردادهای هوشمند بدون نیاز به دانش، به عنوان فناوری جدیدی که می‌تواند کاربرد بلاکچین را به طور گسترده بازتعریف کند، است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه