کریپتو

موفقیت چشمگیر پروژه جدید بیبی دوج در کمتر از یک ماه!

 

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش اکسران : کمپین توکن‌سوزی بیبی دوج (BabyDoge) پس از راه‌اندازی پورتال اختصاصی آن، شتاب قابل‌توجهی گرفته است. طبق گزارش‌ها، تنها 11 روز پس از راه‌اندازی، بیش از 33 تریلیون توکن بیبی دوج در این پورتال سوزانده شده است.

حساب رسمی بیبی دوج در توییتر در تلاشی مفصل برای ارائه کردن دستاوردهای متعدد این پروژه در هفته اخیر، توجهات را به آخرین نقطه عطف توکن‌سوزی این رمزارز جلب کرد.

علاوه بر این نقطه عطف، بیبی دوج در این هفته به 1.7 میلیون هولدر رسید. علاوه بر این‌ها، بیبی دوج اخیراً در چندین پلتفرم از جمله Poloniex، Biconomy و Apbit نیز لیست شده است.

در نظر داشته باشید که 33.04 تریلیون توکن سوزانده‌شده در حال حاضر 90680 دلار با قیمت‌های فعلی ارزش دارند. علاوه بر این، داده‌های پورتال توکن‌سوزی نشان می‌دهند که اعضای جامعه تا 10 تریلیون BabyDoge را در 24 ساعت گذشته و 1.7 کوادریلیون توکن را در ماه گذشته سوزانده است.
پس از آخرین توکن‌سوزی، مجموع توکن‌‌های سوزانده‌شده بیبی دوج برای اولین بار از مرز 203 کوادریلیون عبور کرد و 48.334 درصد از کل عرضه این دارایی را به خود اختصاص داد.

تیم بیبی دوج پورتال توکن‌سوزی خود را دوشنبه گذشته راه‌اندازی کرده و 19 روز پس از افشای آماده بودن آن، این پورتال با تخفیف در خرید BabyDoge، اعضای جامعه را تشویق می‌کند تا در کمپین توکن‌سوزی پروژه مشارکت کنند. تاکنون بالغ بر 56.8 تریلیون توکن BabyDoge از طریق پورتال توکن‌سوزی خریداری شده است.

خرید ارز دیجیتال با 500 هزار تومان!

تو صرافی اکسران میتونی فقط با 500 هزار تومان، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!


شروع

 

منبع

کریپتو بیسیک
بیشتر بخوانید:  هشدار تیم بیبی دوج در مورد کلاهبرداری‌های ایردراپ!

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه