کریپتو

نهنگ‌های بزرگ اتریوم 606 میلیون دلار شیبا هولد می‌کنند

نهنگ‌های بزرگ اتریوم 606 میلیون دلار شیبا هولد می‌کنند

بنا به سرویس ردیاب بلاکچین WhaleStats، شیبا جایگاه خود به عنوان آلت کوین با بیشترین موجودی در میان 500 نهنگ برتر روی شبکه اتریوم را مستحکم کرده است.به گزارش زوم ارز، بیش از 606.3 میلیون دلار شیبا معادل حدود 54 تریلیارد توکن در قیمت فعلی، در کیف پول‌های سرمایه‌گذاران قرار دارد.

بنا به داده‌های WhaleStats، موجودی شیبا در کیف پول این نهنگ‌ها نسبت به آلت کوین‌های دیگر در این کیف پول‌ها با اختلاف چشم‌گیری بیشتر است.

پالیگان، راه‌حل مقیاس پذیری اتریوم، دومین موجودی بزرگ آلت کوین در دستان نهنگ‌ها را در اختیار دارد و اکنون با اختلاف 440 میلیون دلار در جایگاه دوم قرار دارد.

طی چند ماه گذشته تعدادی از نهنگ‌های اتریوم با انباشت شدید و سریع شیبا شناسایی شده‌اند؛ چرا که اکوسیستم این میم کوین در حال آماده شدن برای راه‌اندازی پروژه‌ی مقیاس پذیری لایه2 Shibarium است که جهت بهینه‌سازی شبکه عرضه خواهد شد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در روزهای پایانی سال گذشته یک کیف پول که هنوز شناسایی نشده است شروع به خرید گسترده‌ی شیبا کرد و در حال حاضر به تنهایی بزرگ‌ترین آدرس ناشناس با هولد شیبا به شمار می‌رود.

هفته‌ی گذشته پلتفرم ردیاب کیف پول Etherscan یک نهنگ بزرگ رمز ارزی را شناسایی کرد که طی یک روز حدود 118 میلیارد شیبا معادل حدود 1.34 میلیون دلار را دریافت کرد.

شیبا با رسیدن از سطح 0.00000814 دلار در روز 1 ژانویه به اوج 0.00001549 دلار در روز 4 فوریه و ثبت رشدی 90 درصدی، شروعی انفجاری را در سال جاری رقم زد. از آن زمان تاکنون این میم کوین افت کرده است.

منبع: The Daily Hodl


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه