بازارهای مالیبلاکچینکریپتو

لیست 22 ارز دیجیتال جدید بیت پین + معرفی  ایردراپ 3 اتریومی Bitpin

لیست 22 ارز دیجیتال جدید بیت پین + معرفی  ایردراپ 3 اتریومی Bitpin

به گزارش اکسران : در سال‌های اخیر، هزاران پروژه جدید به دنیای کریپتو اضافه شد؛ درحالی‌که برخی ارزهای دیجیتال به‌عنوان ارز عمل می‌کنند و برخی دیگر برای توسعه زیرساخت استفاده می‌شوند؛ برای ‌مثال درمورد اتریوم یا سولانا، توسعه‌دهندگان در حال ساخت ارزهای دیجیتال دیگر روی این ارزهای پلتفرم هستند.

ارزهای دیجیتال جدید بیت پین

در سال‌های اخیر، ارزهای دیجیتال رشد زیادی داشته‌اند و شما با جست‌وجویی ساده به تعداد فوق‌العاده زیادی از آن‌ها می‌رسید. دقت داشته باشید درباره ارزهای دیجیتال جدید حتماً از سایت‌های رسمی و مطمئن استفاده کنید. بیت پین همیشه سعی کرده است بهترین و به‌روزترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. شما می‌توانید در این ‌مقاله با برخی ارزهای دیجیتالی که به‌تازگی به لیست ارزهای دیجیتال بیت‌پین اضافه شده‌اند، آشنا شوید. سعی کنید برای شروع درباره این ‌ارزها بخوانید و آن‌ها را بشناسید. برای اینکه بتوانید به‌خوبی روی این ارزها سرمایه‌گذاری کنید، باید روند آن‌ها را از سایت بیت پین پیگیر باشید.

نیازی نیست شما همه این ‌ارزها را در کیف پول دیجیتال خود داشته باشید، اما بهتر است اطلاعات اولیه را درباره همه آن‌ها داشته باشید. برای اینکه بهتر بتوانید درباره این ارزها تصمیم‌گیری کنید، بد نیست این مقاله را با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید. سپس می‌توانید از هریک از دوستان خود بخواهید روند برخی از آن‌ها را پیگیری کرده و برداشت‌های خود را با هم به اشتراک بگذارند و درباره اینکه کدام گزینه برای سرمایه‌گذاری و خرید شما بهتر است، تصمیم بگیرید. موضوع را با توضیحی درباره ارز دیجیتال FET آغاز می‌کنیم و سپس بقیه لیست را بررسی خواهیم کرد.

معرفی کوتاه برخی از رمزارزهای جدید لیست شده در بیت پین

ارز دیجیتال فچ

ارز دیجیتال فچ یا همان Fetch AI  (FET)یک توکن اتریوم است که به Fetch.ai، یک پلتفرم یادگیری ماشین غیرمتمرکز برای برنامه‌هایی مانند تجارت دارایی، کار اقتصاد گیگ و بهینه‌سازی شبکه انرژی قدرت می‌دهد. اولین برنامه مالی غیرمتمرکز ai به کاربران Uniswap کمک می‌کند تا تجارت را مطابق با شرایط ازپیش‌ تعیین‌شده خودکار انجام دهند. طبق پیش‌بینی قیمت فعلی Fetch.ai، ارزش Fetch.ai تا 16 فوریه 2023 34.76 درصد افزایش می‌یابد و به 0.547755 دلار می‌رسد. طبق شاخص‌های فنی ما، احساسات فعلی خنثی است؛ درحالی‌که شاخص ترس و طمع 49 یعنی خنثی را نشان می‌دهد.

ارز دیجیتال امپ

Amp  (AMP)رمز دارایی دیجیتال است که برای وثیقه‌کردن پرداخت‌ها در شبکه Flexa استفاده می‌شود و آن‌ها را فوری و ایمن می‌کند. این روی اتریوم مطابق با استاندارد ERC20 برای توکن‌ها ساخته شده است. AMP را می‌توان برای ارز فیات یا سایر ارزهای دیجیتال خرید و فروش کرد. علاوه بر این، رمزارز AMP در حال حاضر کشش زیادی را به دست آورده است و این توکن توسط انواع پلتفرم‌های رمزنگاری اصلی مانند Coinbase، Poloniex، Sushi، Uniswap و دیگران پشتیبانی می‌شود. با توجه ‌به همه این عوامل، تعجب‌آور نیست که بسیاری از مردم معتقدند رمزنگاری AMP یک سرمایه‌گذاری خوب است.

AMPL

AMPL ارز دیجیتال بومی پلتفرم Ampleforth است و توکنی مبتنی بر اتریوم است که عرضه در گردش آن به‌صورت الگوریتمی تنظیم ‌شده و روزانه تغییر می‌کند. معیارهای ارزش‌گذاری نشان می‌دهد که Amplitude, Inc. ممکن است بیش‌ازحد ارزش‌گذاری شده باشد. امتیاز ارزش آن F نشان می‌دهد انتخاب بدی برای سرمایه‌گذاران ارزشی خواهد بود. سلامت مالی و چشم‌انداز رشد AMPL، پتانسیل آن را برای عملکرد ضعیف بازار نشان می‌دهد.

رمزارز GMX

GMX که در سپتامبر 2021 راه‌اندازی شد، یک پلتفرم معاملاتی قرارداد دائمی برای ارزهای دیجیتال برتر است. برخلاف صرافی‌های غیرمتمرکز نقطه‌ای، در GMX شما ارزهای دائمی معامله می‌کنید و درواقع هیچ توکنی را نمی‌خرید یا نمی‌فروشید. درعوض، شما وثیقه سپرده می‌کنید. در 30 روز گذشته، GMX 16/30 (53 درصد) روز سبز داشته است. طبق داده‌های تاریخی ما، در حال حاضر سرمایه‌گذاری در GMX سودآور است. قیمت GMX در 1 سال گذشته 74.25 درصد افزایش یافته است.

رندر توکن با نماد RNDR
رندر توکن با نماد RNDR

رندر توکن با نماد RNDR

RNDR یک توکن ERC-20 است که به‌عنوان توکن ابزاری برای پرداخت هزینه انیمیشن، موشن‌گرافیک و رندر VFX در شبکه رندر استفاده می‌شود. Render ثابت کرد یکی از سکه‌های موردبحث در فضای کریپتو در سال گذشته بوده است. با در نظر گرفتن این موضوع، عاقلانه است بگوییم RNDR انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاری است.

ارز دیجیتال لیتنتری با نماد LIT

Lit رمزنگاری غیرمتمرکز برای کنترل دسترسی، محاسبه و رمزگذاری است. قیمت Litentry امروز 1.36 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 58,445,106 دلار است. Litentry در 24 ساعت گذشته 28.78 درصد افزایش یافته است. رتبه فعلی CoinMarketCap 386 و ارزش بازار فعلی آن 53,904,911 دلار است.

رمزارز راکت پول یا RPL

RocketPool (RPL) یک پروتکل سهام‌داری غیرمتمرکز ETH است که جامعه آن را اجرا می‌‌کند. هدف این دارایی ارائه درک بهتر Rocket Pool برای همه کاربران اتریوم است. RPL دارای عرضه در گردش 19.11 میلیون سکه و حداکثر عرضه 19.11 میلیون RPL است. قیمت روز Rocket Pool امروز 48.53 دلار با ارزش بازار فعلی 498.85 میلیون دلار است. حجم معاملات 24 ساعته نیز 90.31 میلیون دلار است. برای خرید ارز دیجیتال راکت پول اینجا کلیک کنید.

رالی پروتکل یا RLY

RLY یک توکن اتریوم است که شبکه رالی را تقویت می‌کند. رالی به سازندگان و جوامع آنلاین این امکان را می‌دهد تا ارزهای رمزنگاری شده خود را راه‌اندازی کنند. با ایجاد این به‌اصطلاح «نشانه‌های اجتماعی» طرف‌داران می‌توانند به مزایایی مانند محتوای منتشرنشده یا کالا دسترسی پیدا کنند؛ درحالی‌که سازندگان می‌توانند اشکال جدیدی از درآمد را داشته باشند. قیمت رالی امروز 0.013832 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 2163953 دلار است. رالی در 24 ساعت گذشته 3.00 درصد رشد داشته است. رتبه فعلی CoinMarketCap 385 و با ارزش بازار زنده 50,680,367 دلار است.

نوع جدید شبکه NKN یک بلاک‌چین عمومی است که هدف آن استفاده از انگیزه‌های اقتصادی برای ایجاد انگیزه در کاربران اینترنت برای اشتراک‌گذاری اتصالات شبکه و استفاده از پهنای باند استفاده نشده است. هدف NKN این است که شبکه‌ای برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز به روشی باشد که انتقال داده‌ها و اتصال همتا به همتا را افزایش دهد. با توجه ‌به پیش‌بینی قیمت فعلی NKN به نظر می‌رسد ارزش NKN تا 17.32 درصد افزایش یابد و تا 13 فوریه 2023 به 0.140682 دلار برسد. طبق شاخص‌های فنی ما، احساسات فعلی خنثی است؛ درحالی‌که شاخص ترس و طمع 58.

ارز دیجیتال بنکی یا QI

توکن QI نشانی است که به دارندگان، این امکان را می‌دهد تا پیشنهادهای خود را آغاز کنند و درمورد موضوعاتی که جهت پروتکل را هدایت می‌کنند، رأی دهند. دارندگان توکن همچنین می‌توانند برای تأمین نقدینگی و سهام‌داری پاداش دریافت کنند. چندین مزیت برای صنعتی وجود دارد که توکن‌های QI ارائه می‌کنند. استقلال دیجیتالی‌سازی آن را به سرمایه‌گذاری خوبی تبدیل می‌کند و شبکه با رشد برنامه‌های غیرمتمرکز و سکه‌های امن، تراکنش‌های قابل‌برنامه‌ریزی، لجستیک و جایگزین‌های ذخیره‌سازی جذابی را ارائه می‌دهد.

رمزارز REN

رن REN یک توکن اتریوم است که پروتکل باز رن را برای انتقال ارزهای دیجیتال بین بلاک‌چین نیرو می‌دهد. رن قصد دارد دارایی‌های محبوبی مانند بیت‌کوین و زی‌کش را به زنجیره‌های بلوکی از جمله اتریوم بیاورد و امکان مشارکت این دارایی‌ها در یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز چند زنجیره‌ای را فراهم کند. در 30 روز گذشته، رن 19/30 (63 درصد) روز سبز داشته است. با توجه ‌به داده‌ها، در حال حاضر سرمایه‌گذاری در رن به‌صرفه نیست. قیمت رن در یک سال گذشته 78.87- درصد کاهش یافته است؛ درحالی‌که عملکرد 3 ساله سکه 35.12 درصد است. برای مشاهده قیمت و خرید ارز دیجیتال رن کلیک کنید.

ارز دیجیتال پیپل یا PEOPLE

سکه مردم، People’s Coin یا PEEPS چیست؟ PEEPS یک پروژه جامعه‌محور است که راه‌حل‌های دنیای واقعی را برای پرکردن شکاف فعلی بین ابتکارات خیریه و فناوری بلاک‌چین ارائه می‌دهد. $PEEPS یک پلتفرم پرداخت دیجیتال برای جمع‌آوری کمک‌های مالی و اهدای خیریه است. ارز دیجیتال می‌تواند یک سرمایه‌گذاری عالی با بازدهی نجومی بالا یک‌شبه باشد؛ با این ‌حال یک نقطه‌ضعف قابل‌توجه نیز وجود دارد. سرمایه‌گذاران باید تجزیه‌ و تحلیل کنند که آیا افق زمانی، تحمل ریسک و الزامات نقدینگی آن‌ها با مشخصات سرمایه‌گذارشان مطابقت دارد یا خیر.

ارز دیجیتال KNC

KNC ابزار اصلی و توکن حاکمیتی است که برای تسهیل و پرداخت هزینه تراکنش‌ها در شبکه Kyber استفاده می‌شود. این توکن روی اتریوم مطابق با استانداردهای ERC20 ساخته شده است که لیست مشترک قوانین را برای عملکرد توکن‌ها در اکوسیستم اتریوم تعریف می‌کند؛ از این‌رو پیش‌بینی‌های قیمت برای KNC برای کل این سال بسیار دلگرم‌کننده است و بیان می‌کند ممکن است به حدود 2 دلار جهش کند و به‌زودی مستقیم به مرز 2.25 دلار برسد و آن را به یک سرمایه‌گذاری جذاب تبدیل کند.

ارز دیجیتال اوکی پروتکل
ارز دیجیتال اوکی پروتکل

ارز دیجیتال اوکی پروتکل

Ooki پروتکلی برای معاملات و وام‌های حاشیه توکن شده است. این یک ابزار اولیه مالی برای کوتاه‌کردن، اهرم، استقراض و وام‌دادن است که بلاک‌چین غیرمتمرکز، کارآمد و بدون رانت را تقویت می‌کند. آیا سرمایه‌گذاری در Ooki سودآور است؟ در 30 روز گذشته، Ooki 17/30 (57 درصد) روز سبز داشته است. طبق داده‌های تاریخی ما، در حال حاضر سرمایه‌گذاری در Ooki به‌صرفه نیست. قیمت Ooki در 1 سال گذشته 77.92- درصد کاهش یافت.

رمزارز محبوب آریوا

آریوا (ARV) Ariva یک ارز دیجیتال است که توسط شرکت Ariva راه‌اندازی شده و برای استفاده فعال در شبکه‌های گردشگری و گردشگری جهانی و محلی در آینده نزدیک تولید می‌شود. قیمت سکه ARV می‌تواند به‌تدریج در سال‌های آینده افزایش یابد و به سطح 0.0025 دلار در سال 2022 برسد. تحلیلگران Gov Capital معتقدند رمزارز Ariva ممکن است به یک سرمایه‌گذاری سودآور تبدیل شود.

ارز دیجیتال گولم با نماد GLM

GLM یک توکن اتریوم است که به کاربران امکان می‌دهد از طریق پروتکل Golem برای منابع پرداخت یا دریافت کنند. در 24 ساعت گذشته، ارزش فعلی این ارز دیجیتال 0.01 دلار افزایش یافته است. در 7 روز گذشته، GLM روند صعودی خوبی داشته است؛ بنابراین 13.84 درصد افزایش یافته است. گولم به‌تازگی پتانسیل بسیار خوبی از خود نشان داده است و این می‌تواند فرصت خوبی برای ماینینگ و سرمایه‌گذاری باشد.

API3

API3 پلتفرمی است که برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک‌چین dApps را قادر می‌سازد از طریق رابط‌های برنامه‌نویسی برنامه API به داده‌ها و خدمات دنیای واقعی و خارجی بلاک‌چین دسترسی داشته باشند. اگر امروز روی Api3 سرمایه‌گذاری کنید، مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری، صعود طولانی‌مدت آن انتظار می‌رود. قیمت API3 ممکن است طی 10 سال آینده به 20.97 دلار افزایش یابد. API3 دارای 78.95 میلیون سکه در گردش و حداکثر عرضه 120.76 میلیون API3 است.

لیست تمام ارزهای دیجیتال جدید اضافه شده به بیت پین

 FET – فچ

 OP – اپتیمیسم

 AMP – امپ

 AMPL – امپل فورث

GMX –  جی ام ایکس

 RNDR – رندر توکن

 LIT – لیتنتری

 RPL – راکت پول

 RLY – رالی

 NKN – ان کی ان

 QI – بنکی

 REN – رن

 PEOPLE – پیپل

KNC –  کایبر نتورک

OOKI –  اوکی پروتکل

 ARV – آریوا

 GLM – گولم

 API3‌ – ای پی آی ۳

 CELO – سلو

 GLMR – مون‌بیم

 MOVR – مون‌ریور

 KCS – کوکوین شیرز

 XEM – نم

در ایردراپ ۳ اتریوم شرکت کنید!

همزمان با لیست شدن ارزهای دیجیتال جدید بیت پین، امکان شرکت در ایردراپ ۳ اتریومی برای شما کاربران فعال شده است. از سوم تا ۲۹ام اسفندماه فرصت دارید تا با انجام یک معامله بالای ۲۰ میلیون تومان در بخش خرید آسان، در این ایرداپ شرکت کنید

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه