کریپتو

یک نهنگ قدیمی اتریوم 8 میلیون دلار ETH انتقال داد

یک نهنگ قدیمی اتریوم 8 میلیون دلار ETH انتقال داد

نهنگ‌های اتریوم با وجود عملکرد قیمتی فعلی در بازار در حال آغاز مجدد فعالیت خود هستند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، یک اتفاق غیرمنتظره در جامعه‌ی اتریوم رخ داده است؛ یک کیف پول از زمان عرضه‌ی اولیه (ICO) پس از عدم فعالیت به مدت 3 سال به طور ناگهان فعال شد. کیف پول مورد بررسی به یک شرکت‌کننده‌ی ICO تعلق دارد که زمانی که قیمت اتریوم حدود 0.31 دلار بود 10100 اتریوم دریافت کرده است. امروز ارزش 5055 اتریوم انتقال یافته، با توجه به قیمت فعلی 1700 دلار، حدود 8.3 میلیون دلار است.

انتقال ناگهانی چنین تعداد چشم‌گیری از اتریوم، سوالات فراوانی را در میان فعالان بازار ایجاد کرده است. یکی از دلایل اصلی برای این فعالیت ناگهانی می‌تواند توزیع دارایی باشد. ممکن است این نهنگ به دنبال کسب سود در حین اوج‌گیری قیمت اتریوم یا افزایش امنیت سرمایه‌گذاری از طریق تقسیم آن میان دو کیف پول باشد.

همچنین این تراکنش ناگهانی نشان‌دهنده‌ی سود چشم‌گیری است که سرمایه‌گذاران اتریوم از زمان ICO تاکنون کسب کرده‌اند. می‌توان گفت که با توجه به قیمت فعلی اتریوم، فردی که 5055 اتریوم را انتقال داد حدود 13.5 میلیون دلار سود کسب کرده است. این رقم، پتانسیل برجسته‌ی ارائه شده توسط فناوری بلاکچین و رمز ارزها به سرمایه‌گذاران اولیه را یادآور می‌شود.

درحالی که ممکن است انتقال ناگهانی اتریوم نگرانی‌هایی را در بازار ایجاد کرده باشد، باید یادآور شد که معمولا سرمایه‌گذاران اولیه موجودی خود را جابه‌جا نمی‌کنند. همچنین شایان ذکر است که این انتقال تاثیر خاصی بر قیمت اتریوم بر جای نگذاشت.

در لحظه‌ی نگارش این خبر اتریوم پس از نمایش سیگنال محبوب تقاطع طلایی در سطح قیمت 1664 دلار قرار دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه