کریپتو

33.5 میلیارد دوج کوین توسط مشتریان Robinhood هولد می‌شود

33.5 میلیارد دوج کوین توسط مشتریان Robinhood هولد می‌شود

Robinhood تعداد چشم‌گیری از DOGE را برای مشتریان خود هولد می‌کند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بنا به داده‌های به‌اشتراک گذاشته شده توسط حساب @DogeWhaleAlert که انتقال‌های بزرگ از ارزشمندترین میم کوین بازار را زیرنظر دارد، طی 24 ساعت گذشته کمی بیش از 230 میلیون دوج کوین با دست داشتن 20 کیف پول بزرگ انتقال یافت.

علاوه‌بر آن، این منبع گزارش کرد که اپلیکیشن معاملاتی Robinhood نزدیک به 25 درصد از ذخایر در چرخه‌ی دوج کوین را در اختیار دارد.

توییت‌های اخیرا منتشر شده نشان می‌دهند که در مجموع 150 میلیون دوج کوین طی دو تراکنش به ارزش کمی بیش از 13 میلیون دلار از 20 کیف پول پیشتاز به آدرس‌هایی ناشناس انتقال یافت.

طبق معمول کارمزد این انتقال‌ها ناچیز بود، تا حدی که هیچ انتقال بانکی‌ای نمی‌تواند از آن کمتر باشد؛ 0.2 دلار و حتی کمتر در ازای هر تراکنش.

همچنین، 34 میلیون دوج کوین دیگر نیز توسط کیف پول‌های ناشناس به 20 آدرس بزرگ انتقال یافت. در مجموع 47 میلیون دوج کوین جابه‌جا شدند چرا که مالکان 20 کیف پول پیشتاز، این تعداد میم کوین را بین آدرس‌های خود جابه‌جا کردند.

در مجموع، طی این هفته نهنگ‌ها در جابه‌جایی موجودی دوج کوین خود فعال بوده‌اند. این اتفاق درحالی رخ می‌دهد که اخیرا ایلان ماسک با پست کردن عکسی از سگ شیبا خود و معرفی آن به‌عنوان مدیرعامل جدید توییتر، توجه عموم را به دوج کوین جلب کرد. این توییت حتی منجر به رشد بیش از 9 درصدی قیمت این میم کوین شد.
چند روز پیش، در سایت U.today گزارش شد که یک کیف پول غیرفعال پس از 2 سال عدم فعالیت، 576 میلیون دوج کوین را جابه‌جا کرده است.

همان منبع مذکور گزارش کرد که اکنون اپلیکیشن بروکر محبوب Robinhood حدود 33 میلیارد دوج کوین به‌نمایندگی از مشتریان خود هولد می‌کند. این رقم معادل حدود 2.9 میلیارد دلار و تقریبا 25 درصد از کل ذخایر DOGE می‌شود.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه