کریپتو

به‌زودی اتریوم دچار افزایش قیمت شدیدی خواهد شد

تحلیلگر: به‌زودی اتریوم دچار افزایش قیمت شدیدی خواهد شد

بنا به سخنان مهیت سوروت، هم‌بنیان‌گذار موسسه Bitazu Capital، ممکن است به‌زودی افزایش چشم‌گیری در قیمت اتریوم رخ دهد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، سوروت این ادعا را در توییت اخیر خود مطرح و اشاره کرد که نوسانات این رمز ارز به سطح بسیار پایینی رسیده‌اند؛ امری که می‌تواند راه را برای افزایش قیمت هموار کند. وی اذعان داشت که جهت بازگشت نوسانات به سطوح بالاتر، قیمت دومین آلت کوین بزرگ بازار باید رشد کند.

بنا به داده‌های ارائه شده توسط سایت CoinMarketCap، ارزش بازاری اتریوم حدود 207 میلیارد دلار است. هرچند، طی هفت روز گذشته عملکرد قیمتی آن در بهترین وضعیت خود قرار نداشته است و قیمت این توکن در میان سطوح 1500 و 1700 دلار در نوسان بوده است.

در هرصورت، پیش‌بینی بسیار خوش‌بینانه‌ی سوروت خبر از رشد قیمت چشم‌گیر در آینده‌ی نزدیک دارد.

اتریوم به‌عنوان زیرساخت بخش دیفای، ویژگی‌های زیادی را ارائه می‌دهد. افزایش قیمت چشم‌گیر می‌تواند مانند یک موج گسترده در بازار عمل کند و بقیه‌ی رمز ارزها را نیز به سطح قیمت بالاتری برساند. دور از انتظار نیست که طی هفته‌های آینده سرمایه‌گذاران و معامله‌گران تغییرات قیمتی اتریوم را به‌دقت زیرنظر بگیرند.

همانطور که در سایت U.today گزارش شد، اخیرا سوروت اشاره کرد که یک سیگنال خرید بزرگ و کمیاب برای بیت کوین بر اساس اندیکاتور DCA دیده شده است. در تاریخ ارزهای دیجیتال، اندیکاتور DCA تنها سه‌بار سیگنال داده است و هربار منجر به افزایش محسوسی شده است.

سوروت اشاره کرد که این بار چهارم است که اندیکاتور DCA از یک بازار صعودی تند برای بیت کوین خبر می‌دهد. هرچند، هنوز مشخص نیست که این روند صعودی تا کجا پیش خواهد رفت؛ چرا که پرچمدار ارزهای دیجیتال تا رسیدن به اوج تاریخی پیشین خود در سطح 69000 دلار هنوز فاصله‌ی زیادی دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه