کریپتو

کوزاما همگی افراد را به Shibarium دعوت کرد

کوزاما همگی افراد را به Shibarium دعوت کرد

شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده‌ی شیبا، تاکید کرد که Shibarium برای تمام افراد دردسترس خواهد بود.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده ارشد شیبا، به‌طور رسمی از عموم افراد دعوت کرد تا Shibarium را امتحان کنند. هرچند، این دعوتنامه یک پست وبلاگی منتشر شده توسط این توسعه‌دهنده در امروز بود. کوزاما جدا از دعوت از افراد گوناگون به زبان‌های مختلف، به برخی از جزییات خاص مرتبط با این پروتکل لایه2 شیبا اشاره کرد.

این پست، اولین پست از مجموعه مطالبی است که شیتوشی وعده‌ی انتشار آن‌ها پیش از عرضه‌ی این پروتکل را داده بود. کوزاما در این پست اذعان کرد که Shibarium می‌تواند و باید فناوری‌ای باشد که همگی افراد را گرد هم آورد. سپس، کوزاما به ارزش‌های مشترک Shibarium، که درک اساسی این پروژه برای توسعه‌دهندگان، شرکت‌ها و کاربرانی که خواستار پیوست به آن هستند را شامل می‌شوند، اشاره کرد.

در مجموع چهار اصل اساسی وجود دارند: توکن سوزی، محافظت، کمک و رشد. به‌طور خاص، کوزاما پیرامون اولین مورد از قصد تیم توسعه جهت اطمینان از اینکه مکانیزم توکن سوزی شیبا برای همگی پروژه‌های ساخته‌شده بر روی Shibarium دردسترس قرار خواهد گرفت، صحبت کرد.

در نهایت، شیتوشی کوزاما پست خود را با دعوت به پیوستن به Shibarium و دستیابی به اتحاد، به زبان‌های گوناگون از افراد با دین‌های گوناگون، به پایان رساند. هرچند، وعده داده شده است که پست بعدی به‌شکل بررسی جزییات سال گذشته در ارتباط با شیبا منتشر شود.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، شیبا با رشدی 6.1 درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 0.00001378 دلار قرار دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه