بازارهای مالیبلاکچینکریپتو

Unstoppable Domains پشتیبانی از XRP Toolkit را آغاز کرد

 

 

 

 

 

 

 

Unstoppable Domains پشتیبانی از XRP Toolkit را آغاز کرد.

به گزارش اکسران و بنا به بیانیه‌ی روز دوشنبه، پلتفرم ارائه دهنده دامنه وب3 Unstoppable Domains اخیرا پشتیبانی از پلتفرم XRP Toolkit، پلتفرمی برای مدیریت رمز ارزها و معاملات آن‌ها بر روی صرافی غیر متمرکز XRP Ledger، را اضافه کرده است.
XRP Toolkit، که توسط Towo Labs ایجاد شده است، مدیریت و تعامل ایمن با رمز ارزها بر روی XRP Ledger را بسیار ساده‌تر می‌سازد.

کاربران با استفاده از این رابط کاربری سمت کاربر، می‌توانند هرگونه دارایی یافت شده بر روی پلتفرم غیر متمرکز را، بدون پرداخت حق کمیسیون، جابه‌جا یا معامله کنند.

علاوه بر آن، افرادی که از XRP Toolkit استفاده می‌کنند، در معاملات پایاپای دست دارند، که تمام عملیات آن از طریق شبکه XRP Ledger که از هزاران نُد تشکیل شده است، انجام می‌شوند.

صرفا یک کارمزد تراکنش ناچیز، جهت کنترل اسپم، پرداخت می‌شود.

پلتفرم Unstoppable Domains واقع در سان فرانسیسکو نقش منحصر به فردی در وب3 دارد؛ چرا که در حال ساخت اکوسیستمی از دامنه‌هایی است که به طور مستقیم بر روی یک ledger بلاکچین، به شکل NFT ذخیره شده‌اند.

Unstoppable Domains از طریق استفاده از این ابتکار، به کاربران اجازه می‌دهد تا نام دامنه‌هایی را ثبت کنند که امکان مصادره یا سانسور آن‌ها توسط هیچ دولت یا سازمانی، وجود نخواهد داشت.

همچنین، این پلتفرم این دامنه‌ها را به طور مستقیم به کیف پول‌های رمز ارزی و برنامه‌های غیر متمرکز همچون MakerDAO متصل می‌کند. این امر، انجام تراکنش با رمز ارزها بدون نیاز به یادآوری آدرس‌های طولانی کیف پول‌ها را ممکن می‌سازد.

تمرکز زدایی DNS اطمینان حاصل می‌کند که هیچ نهادی بر روی کل پلتفرم کنترل نداشته باشد و بنابراین، آن را در برابر دستکاری و سانسور نهادهای قدرتمند، شکست ناپذیر می‌کند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه