بازارهای مالیکریپتو

ارزهای دیجیتال به کمک زلزله‌زدگان ترکیه آمدند!

 

زمان مطالعه: 2 دقیقههنگامی که روسیه در فوریه 2022 به اوکراین حمله کرد، جامعه کریپتو همدست شد تا به دولت اوکراین و سازمان‌های غیردولتی فعال در منطقه کمک مالی کند. با ورود میلیون‌ها دلار ارز دیجیتال از سرتاسر جهان، ماهیت غیرقابل سانسور بیت‌کوین، اتریوم و سایرین برای ارائه کمک در مواقع ضروری بسیار مهم است.

 

از طرح عیدانه اکسران جا نمونی!

با ثبت نام در صرافی اکسران 200 هزار تومن جایزه بگیرید!

به همراه 100 هزار تومن پاداش معرفی از هر نفر!

ثبت نام

 

اما در حالی که رسانه‌های جریان اصلی همچنان بر اوکراین تمرکز می‌کنند، چندین پروژه رمزنگاری و DAO توجه خود را به ارائه کمک به ترکیه و سوریه زلزله‌زده معطوف کرده‌اند.Endaoment  که در سال 2019 راه اندازی شد، یک سازمان غیرانتفاعی 503c است که هدف آن تشویق و مدیریت کمک های خیریه ارزهای دیجیتال است. ماه گذشته، پس از چندین زلزله عظیم در ترکیه و سوریه، کمک‌های مالی ارزهای دیجیتال به این منطقه سرازیر شد.
امداد DAO در ترکیه، پس از زلزله در ترکیه راه‌اندازی شد تا ارسال بودجه به سازمان‌های دولتی و غیردولتی فعال در منطقه فاجعه جمع‌آوری شود. هدف امداد DAO ترکیه افزایش آگاهی سازمان‌هایی است که برای کمک به زلزله‌زدگان تلاش می‌کنند.
اربیل کارامان، یکی از بنیانگذاران Huma Finance در مصاحبه‌ای می‌گوید که در صورت نیاز مرکز امداد ترکیه با دولت ترکیه و سازمان‌های غیردولتی همکاری می‌کند تا کیف‌پول‌هایی را روی 18 زنجیره برای جمع‌آوری کمک‌های مالی و ارسال آنها ایجاد کنند.
کارامان گفت:

برای بازسازی همه این شهرها و زندگی این مردم تا یکی دو سال آینده باید تلاش بیشتری صورت گیرد.

منبع

دی‌کریپت

 

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه