بازارهای مالیکریپتو

رشد 12 درصدی USTC – اکسران

رشد 12 درصدی USTC

امکان انجام معاملات USTC در برابر تتر در صرافی برجسته‌ی بایننس فراهم شد.به گزارش اکسران ، از ابتدای جلسه معاملاتی امروز تاکنون با وجود بیانیه‌ای مبنی بر اینکه صرافی رمز ارزی برجسته‌ی بایننس یک جغت معاملاتی از USTC با تتر اضافه کرده است، این استیبل کوین رشدی 12 درصدی را تجربه کرده است.

 

از طرح عیدانه اکسران جا نمونی!

با ثبت نام در صرافی اکسران 200 هزار تومن جایزه بگیرید!

به همراه 100 هزار تومن پاداش معرفی از هر نفر!

ثبت نام

 

بنا به داده‌های Nomics طی 24 ساعت گذشته علاوه بر قیمت USTC، حجم معاملات این استیبل کوین نیز رشد چشم‌گیر 135.7 درصدی را تجربه کرده است.

در حال حاضر USTC در سطح قیمت 0.0243 دلار قرار دارد.

پس از اتفاقات ناگوار پاییز سال 2022، زمانی که ترا با تمام توکن‌های خود از جمله UST و لونا سقوط کرد، صرفا جفت معاملاتی USTC/BUSD در بایننس باقی مانده بود.

این امر با توجه به مشکلات BUSD بر اثر تلاش‌های اخیر نهادهای قانون‌گذاری جهت اجرای قوانین برای بازار ارزهای دیجیتال جالب به نظر می‌رسد.

شایان ذکر است که پیش‌تر چانگپنگ ژائو، بنیان‌گذار صرافی بایننس، با این دیگاه که UST به عنوان یک استیبل کوین غیرمتمرکز مفهوم مطلوبی داشت اما به شکلی ضعیف اجرا شد موافقت کرده بود.

اخبار اخیر مرتبط با اکوسیستم فروپاشیده‌ی ترا شامل رای‌گیری موفقیت‌آمیز در ابتدای ماه فوریه برای بازگرداندن برابری لونا کلاسیک و UST بود.

مدتی بعد سازمان بورس آمریکا شکایتی علیه موسسه Terraform Labs و بنیان‌گذار آن دو کوان به اتهام پیاده‌سازی کلاهبرداری چند میلیارد دلاری اوراق بهادار رمز ارزی تنظیم کرد.

بنا به آخرین گزارشات، بنیان‌گذار این پروژه در ناحیه‌ی شرقی اروپا در کشور صربستان پنهان شده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه