بازارهای مالیکریپتو

نرخ توکن سوزی شیبا 26000 درصد رشد کرد

نرخ توکن سوزی شیبا 26000 درصد رشد کرد

نرخ توکن سوزی شیبا میزان سلامت این پروتکل را نشان می‌دهد.به گزارش اکسران ، شیبا در یکی از آمارهای عملکردی اصلی خود یعنی نرخ توکن سوزی شاهد رشد مطلوبی بوده است. بنا به داده‌های پلتفرم Shibburn، اکنون نرخ توکن سوزی این میم کوین حدود 26446 درصد رشد داشته است.

 

از طرح عیدانه اکسران جا نمونی!

با ثبت نام در صرافی اکسران 200 هزار تومن جایزه بگیرید!

به همراه 100 هزار تومن پاداش معرفی از هر نفر!

ثبت نام

 

این رقم بیشترین رشد در این هفته به شمار می‌رود و نشان می‌دهد که تراکنش‌های فراوانی در اکوسیستم شیبا در جریان هستند.

شیبا به عنوان یک میم کوین با ذخایر فراوان در چرخه از طریق سوزاندن مقداری از توکن‌ها با استفاده از تراکنش‌های انجام شده در اکوسیستم، به یک دارایی ضد تورم تبدیل شده است.

هفته‌ی گذشته به دنبال انتظار برای عرضه‌ی نسخه بتا پروتکل لایه2 Shibarium با اخبار و آمار مثبتی پیرامون اکوسیستم شیبا سپری شد.

این میم کوین که در ابتدا به عنوان یک شوخی پدید آمده بود، حال به یکی از مهم‌ترین پروتکل‌هایی تبدیل شده است که به پیش بردن اکوسیستم نوظهور وب3 کمک می‌کند.

پروتکل Shibarium حمایت زیادی از هزاران توسعه‌دهنده دریافت کرده است. با وجود افزایش انتظار برای عرضه‌ی این پروتکل، میزان خرید SHIB به شکل چشم‌گیری رشد کرده است.

عرضه‌ی نسخه بتا Shibarium در نهایت میزان انعطاف‌پذیری شیبا و چگونگی امکان پیدا کردن موارد کاربرد اضافی برای توکن‌ها در این اکوسیستم را به نمایش خواهد گذاشت.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، شیبا با افتی 3.2 درصدی در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 0.00001093 دلار قرار دارد. در حالی که نمی‌توان با قاطعیت گفت که نرخ توکن سوزی به طور مستقیم به رشد قیمت SHIB کمک می‌کند، این رقم می‌تواند جهت افزایش اطمینان خریداران نسبت به این توکن استفاده شود.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه