کریپتو

هزاران درخواست همکاری برای Shibarium ارسال شدند

هزاران درخواست همکاری برای Shibarium ارسال شدند

توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا اذعان داشت که چند هزار پروژه جهت همکاری با Shibarium اظهار تمایل کرده‌اند.به گزارش زوم ارز، شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده‌ی ارشد پروژه‌های محبوبی همچون توکن شیبا و Shibarium در گروه تلگرامی Shibarium پیرامون تعداد فراوان پروژه‌هایی که با تیم شیبا تماس گرفتند و درخواست همکاری با این پروژه را داشتند صحبت کرد.

همانطور که پیش‌تر گزارش شد شیتوشی کوزاما توییت دیگری منتشر و اشاره کرد که به زودی مراحل آمادگی برای عرضه‌ی Shibarium تکمیل خواهند شد. وی توییتی حاوی یک لینک به پلتفرم Spotify پست کرد و گفت که این آهنگ در حین انجام کار بر روی حالت تکرار بوده است.

وی از جامعه برای هزاران درخواست ارسال شده قدردانی کرد و افزود که این امر جامعه‌ی شیبا را قوی‌تر می‌سازد.

کوزاما تصمیم گرفت تا پیرامون چند مورد مرتبط با عرضه‌ی قریب‌الوقوع Shibarium Beta شفاف سازی کند. بار دیگر وی اظهار داشت که هرکسی به پروتکل Shibarium دعوت شده است. بنا به پیام وی چند درخواست همکاری باورنکردنی به فرم Intake منتشر شده در این هفته طی پست Medium ارسال شده بودند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این توسعه‌دهنده اشاره کرد که برخی از درخواست‌های ارسال شده به فرم Intake شگفت‌انگیز هستند و وی نمی‌تواند صبر کند تا درخواست‌های بیشتری ببیند.

کوزاما تاکید کرد که آن‌ها در حال بررسی تمام درخواست‌های دریافتی هستند و وعده داد که طی این روزها پاسخ به فرم‌های پر شده ارسال خواهد شد. وی گفت: اگر شما از افرادی هستید که درخواستی ارسال کردید، باید همین روزها یک ایمیل دریافت کنید. ما در حال سازمان‌دهی و توجه به تمام چند هزار درخواست دریافت شده هستیم.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه