کریپتو

Silvergate پرداخت‌های رمز ارزی را متوقف کرد

Silvergate پرداخت‌های رمز ارزی را متوقف کرد

بانک Silvergate Capital پس از اینکه تداوم شبکه‌ی مبادلات خود (SEN) را زیر سوال برد، این پلتفرم را تعطیل کرده است.به گزارش زوم ارز، SEN، پلتفرم این بانک برای پرداخت‌های رمز ارزی، یکی از محبوب‌ترین خدمات این بانک به شمار می‌رفت. برخلاف انتقال‌های بانکی عادی که معمولا به چند روز زمان برای تکمیل نیاز دارند، این سرویس به سرمایه‌گذاران و صرافی‌های رمز ارزی امکان انتقال در هر زمانی را ارائه می‌کرد.

مشتریان بانک Silvergate با وجود شک و تردید پدید آمده تلاش کرده‌اند تا از این بانک فاصله بگیرند و در عین اطمینان دادن از اینکه دارایی آن‌ها حفظ شده است، بقیه‌ی مشتریان را تشویق به انتقال دارایی از این بانک می‌کنند.

با وجود 1 میلیارد دلار ضرر در پایان سه‌ماهه‌ی چهارم و ضرر بیشتر در ماه‌های ژانویه و فوریه، در روز چهارشنبه این بانک رمز ارزی در پرونده‌ی ثبت شده فاش کرد که ممکن است نیاز به ارزیابی وضعیت خود داشته باشد.

این بانک در همان بیانیه اظهار داشت که موضوع مورد بررسی مقامات این بانک و وزارت دادگستری آمریکا واقع شده است. این بانک اذعان داشت که توانایی آن برای ادامه دادن در سال آینده نامشخص بوده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یک روز پس از این بیانیه چند مشتری برجسته‌ی رمز ارزی شامل پیشگامان در صنعت ارزهای دیجیتال مانند Galaxy Digital و Coinbase این بانک را ترک کردند. سهام این بانک پس از دستیابی به پایداری در روز جمعه بیش از 60 درصد رشد کرده است.

در سال 2017 بانک Silvergate پلتفرم SEN را راه‌اندازی کرد تا تقاضای روبه‌رشد برای راه‌حل‌های پرداختی ارز دیجیتال را پاسخ دهد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه