کریپتو

ارزش بازاری BUSD شاهد کاهش 45 درصدی بوده است

ارزش بازاری BUSD شاهد کاهش 45 درصدی بوده است

سقوط آزاد BUSD می‌تواند از مشکلات بزرگ‌تری برای بایننس خبر دهد.به گزارش زوم ارز، اخیرا نام بایننس، بزرگ‌ترین صرافی رمز ارزی جهان، در اخبار به چشم می‌خورد. اخیرا این صرافی شاهد افت 45 درصدی ارزش بازار استیبل کوین خود با نام BUSD بوده است؛ چرا که سرمایه‌گذاران به طور روزافزون در حال خارج کردن دارایی خود از این پلتفرم هستند. افت ناگهانی در ارزش BUSD در نتیجه‌ی نگرانی‌های فزاینده پیرامون اعتبار این صرافی رخ داده است.

یکی از دلایل اصلی پشت این نگرانی‌ها، دستور اخیر از سوی قانون‌گذار نیویورک جهت محدودسازی عرضه‌ی BUSD است که توسط Paxos انجام شد. این دستور موجی از ترس و اضطراب را میان سرمایه‌گذارانی رقم زده است که نسبت به امنیت دارایی خود در بایننس نگران هستند. هرچند برابری آن با دلار آمریکا هنوز پابرجا است و دارایی کاربران نسبتا امن است.

علی‌رغم این اتفاقات، بایننس هنوز یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌ها در دنیا است و کاربران فراوانی دارد. هرچند، رویدادهای اخیر اعتماد سرمایه‌گذاران را با دشواری مواجه کرده است و اکنون بسیاری از کاربران به دنبال جایگزین برای معاملات خود هستند؛ موضوعی که منجر به جریان خروجی چشم‌گیر از این صرافی شده است.

با وجود ضربه خوردن به ارزش بازاری BUSD، رقیب آن تتر از زمان مشکلات BUSD شاهد افزایش ارزش بازاری بوده است. این امر نشان می‌دهد که افت ارزش بازاری استیبل کوین بایننس ارتباطی به عملکرد این صنعت ندارد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

افت اخیر در ارزش بازاری BUSD می‌تواند نشانه‌ای نگران کننده برای بایننس و کاربران آن باشد. متاسفانه این صرافی شاهد فشار زیادی از سوی قانون‌گذاران بوده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه