کریپتو

اعلامیه‌ی اخیر سولانا منجر به رشد 12 درصدی شد

اعلامیه‌ی اخیر سولانا منجر به رشد 12 درصدی شد

سولانا از شبکه‌ی هلیوم استقبال خواهد کرد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، سولانا هفته‌ی جاری را با روند مطلوبی آغاز کرده است. بنا به داده‌های CoinMarketCap، این رمز ارز با 11.78 درصد رشد به سطح قیمت 26.33 دلار رسیده است. براساس عملکرد قیمتی فعلی، طی هفت روز گذشته این رمز ارز بیش از 26 درصد رشد را تجربه کرده است و به عنوان یکی از پروتکل‌های لایه1 با بهترین عملکرد در سال جاری به شمار می‌رود.

رشد قیمت سولانا طی هفته گذشته می‌تواند براثر احساسات مثبت سرمایه‌گذاران به دنبال اعلامیه‌ی اخیر مبنی بر اینکه ‌شبکه‌ی هلیوم به‌زودی به سولانا منتقل خواهد شد، رخ داده باشد. چند ساعت پیش سولانا این خبر را تایید رکد و فاش کرد که این انتقال در پایان سه‌ماهه‌ی فعلی رخ خواهد داد.

هلیوم یک شبکه‌ی غیرمتمرکز بر پایه‌ی بلاکچین برای دستگاه‌های اینترنت اشیا است. این پروتکل با استفاده از مکانیزم اجماع گواه پوشش (PoC) قدرت تعداد زیادی از هات‌اسپات‌ها را برای دستگاه‌ها تامین می‌کند. از زمان راه‌اندازی این پروتکل در سال 2019 کاربرد آن به شکلی گسترده افزایش یافته است.

بنا به اظهارات سولانا، هلیوم با این ادغام به راه‌اندازی نزدیک به 1 میلیون هات‌اسپات در سراسر جهان در شبکه‌های LoRa و 5G کمک می‌کند. امکانات بی‌حدومرزی با این ادغام فراهم خواهند شد؛ چرا که ممکن است هلیوم جهت قدرت بخشیدن به گوشی موبایل Saga متعلق به سولانا نیز استفاده شود.

واضح است که رشد پایدار سولانا یکی از بزرگترین روندهای صعودی در میان 15 ارز دیجیتال برتر بازار برای امروز بوده است. این روند روش مطلوبی برای شروع هفته است؛ چرا که به نظر نمی‌رسد که فشارهای قانونی از سوی آمریکا به زودی کاهش یابند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه