کریپتو

افت ۱۰٪ قیمت LDO در پی شایعه شکایت SEC از لیدو‌ دائو

دیوید هافمن (David Hoffman) پادکستر معروف، دیروز در اظهار نظری اعلام کرد که یک نامه تهدید آمیز (اخطاریه) از طرف کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به بنیاد لیدو دائو رسیده است. این شایعه مدتی بعد تکذیب شد اما در جریان آن قیمت LDO حدود ۱۰٪ کاهش یافت و سپس بازیابی شد.

به گزارش کوین‌دسک، کمیسیون SEC مدتی پیش اخطاریه‌ای را به شرکت پکسوس بابت صدور BUSD فرستاده بود. این موضوع برای صرافی کراکن بابت ارائه خدمات استیکینگ نیز تکرار شده بود. جالب است بدانید لیدو بزرگترین استخر سهام‌گذاری اتریوم را در اختیار دارد و این شایعه باعث شد تا اذهان به سمت ممنوعیت خدمات استیکینگ اتریوم از سمت لیدو سوق پیدا کند.

پس از تکذیب شایعه از سمت لیدو دائو، هافمن نیز حرف خود را پس گرفت و آن را صرفا شنیده خود نامید که تکذیب شده است. اما این اتفاقات موجب کاهش ۱۰٪ توکن بومی لیدو یعنی LDO شد. به نحوی که وینترموت (Wintermute)، یکی از بزرگترین مارکت میکرها حدود ۲ میلیون دلار از دارایی LDO خود را در بازار به فروش رساند. البته پس از گذشت ساعاتی از تکذیب شایعه، مجددا قیمت لیدو خود را بازیابی کرد و در حال حاضر در حوالی ۲.۶۹ دلار به سر می‌برد.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه