کریپتو

Voyager هنوز 5.1 تریلیارد شیبا هولد می‌کند

Voyager هنوز 5.1 تریلیارد شیبا هولد می‌کند

Voygaer هنوز تعداد هنگفتی از شیبا هولد می‌کند.به گزارش زوم ارز و بنا به پلتفرم Lookonchain، بروکر رمز ارزی ورشکسته‌ی Voyager به فروش دارایی خود ادامه می‌دهد و بنا به گزارشات رقم چشم‌گیری از موجودی شیبا خود را به فروش رسانده است.

علی‌رغم این موضوع، این پلتفرم هنوز حدود 5.17 تریلیارد شیبا هولد می‌کند این رقم معادل حدود 57.78 میلیون دلار می‌شود.

این وضعیت سوالاتی را پیرامون اینکه پیامدهای آن برای قیمت شیبا چه خواهد بود، ایجاد کرده است. برخی حدس می‌زنند که ممکن است این پلتفرم پیش از فروش موجودی SHIB باقی‌مانده‌ی خود در انتظار روند بهتری در بازار باشد، درحالی که بقیه باور دارند که شاید فاکتورهای دیگری وجود داشته باشند.

برای مثال، در هفته‌ی گذشته 300 میلیارد شیبا توسط این بروکر رمز ارزی ورکشسته به صرافی رمز ارز Coinbase انتقال یافتند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همچنین، در میانه‌ی ماه فوریه Loockonchain انتقال 2.24 تریلیارد شیبا معادل حدود 28 میلیون دلار را از پلتفرم Voyager به صرافی Coinbase گزارش کرد.

از آنجایی که انتظارات برای راه‌اندازی نسخه بتا Shibarium همچنان باقی است، شیتوشی کوزاما، توسعه‌دهنده‌ی ارشد شیبا بار دیگر با نوشتن توییتی مرموز، جامعه را هیجان‌زده کرد: دوباره از ارواح تاییدیه می‌گیریم.

پروژه‌ی BunnyVerse Token Official با پیوستن به پروژه‌هایی که اعلام حمایت از راه‌حل لایه2 Shibarium کرده‌اند، اعلام کرد که از این پروتکل و چشم‌انداز شیتوشی کوزاما برای آینده‌ای غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کند.

در ارتباط با توکن سوزی شیبا می‌توان گفت که طی هفت روز گذشته در مجموع حدود 176 میلیون توکن SHIB سوزانده شده‌اند، در حالی که طی 24 ساعت اخیر حدود 11 میلیون شیبا از چرخه حذف شدند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه