کریپتو

درآمد چند ده میلیونی با روزی تنها ۲ ساعت کار در منزل؟ با کارزار «ارزورک» آشنا شوید

آیا از دنیای کارمندی و تن سپردن به کارهای بیهوده برای درآمدی ناچیز در شرکت‌ها و ادارات رقت‌آور خود بیزار نیستید؟ آیا می‌خواهید تا آخر عمر هر روز کله سحر بیدار شوید و برای خرده نانی مورد سوء استفاده قرار بگیرید؟ عجیب است اگر خسته و بیزار نباشید. اما آیا برای درد این سبک زندگی چاره‌ای هست؟

خوشبختانه زمانه عوض شده‌ است. پیشرفت تکنولوژی به توزیع قدرت میان عموم مردم کمک کرده است و در دنیای جدید چیزی که لازم است «زیاد کار کردن» نیست بلکه «هوشمندانه کار کردن» است. شما می‌توانید رییس خودتان باشید و ما برای عوض کردن زندگی‌تان و رسیدن به این مقصود با تمام توان به شما کمک می‌کنیم. چرا که خود ما طمع تلخ سبک قدیمی کار کردن را چشیده‌ایم و به چشم دیده‌ایم که در دنیای جدید برای همه جا هست.

یکی از بهترین وبسایت‌های فارسی که در این زمینه فعالیت چشمگیری را آغاز کرده است وبسایت arzwork.com است. این وبسایت طی تنها یک سال فعالیت توانسته است ۱.۲ میلیون کاربر فعال جذب کند. با مراجعه به صفحه اول وبسایت arzwork می‌خوانیم:

دنیای رمزارزها حتی مسئله اشتغال و بیکاری را به نوعی حل و فصل کرده است. برای حضور در بازار رمزارز به جای سرمایه هنگفت، به یک گوشی هوشمند نیاز دارید!

ما به شما اطمینان می‌دهیم که در صورت انگیزه و همکاری خوب درآمد روزا‌نه‌تان ۵۰۰ هزارتومان به بالا خواهد بود.

کابران این وبسایت می‌توانند با حدود ۱ ساعت کار روزانه ۲۰۰ هزار تومان و با حدود ۲ ساعت کار روزانه ۵۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشند. به این ترتیب می‌توان با ۳۰ الی ۶۰ ساعت همکاری با وبسایت arzwork.com ماهانه ۶ الی ۱۵ میلیون تومان درآمد داشت که با توجه به حجم کار درآمد بسیار خوبی است.

حتی لازم نیست برای کسب این درآمد شغل فعلی خود را رها کنید. می‌توانید مدتی این کار را انجام دهید و پس از کسب اطمینان، گزینه‌های پیش روی خود را بررسی کنید. میهن بلاکچین وبسایت arzwork.com را دقیقا بررسی کرده است و به صحت عملکرد و صداقت کارزار فعلی ارزورک اطمینان دارد و به همه خوانندگان و مخاطبان خود اکیدا توصیه می‌کند که از کارزار فعلی معرفی شده در وبسایت آن‌ها بازدید کنند.

صحنه عوض می‌شود!

تمام آنچه که تا اینجا خوانید جعلی بود. این نوشته‌ها تنها یک شبیه‌سازی از زمینه‌سازی‌های رایج برای فریب عموم مردم، توسط کلاهبرداران متنوع فعال در فضای مجازی بود. این کلاهبرداران با تشخیص دردها و نیازهای مردم روی مشکلات واقعی آنها دست می‌گذارند اما با وعده حل این مشکلات از آن‌ها سوء استفاده می‌کنند. این افراد در حقیقت از زخم‌های جامعه تغذیه می‌کنند. کلاهبرداران می‌توانند بسیار هوشمند و شیرین زبان باشند و از در خیرخواهی و همدردی وارد شوند و اما این هرگز به معنای آن نیست که مشکلات شما برای آن‌ها اهمیتی دارد.

کارزار فعلی وبسایت arzwork.com که تحت حمایت رسانه‌ای میهن بلاکچین است، در اقدامی جالب برای آگاه‌سازی عموم مردم، وبسایتی موجه طراحی کرده است که کار کلاهبرداران فعال در فضای مجازی را تقلید می‌کند. با این تفاوت که زمانی که به صفحه بارگذاری مدارک می‌روید به شما می‌گوید که گول خورده‌اید و هشدارهای زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

هشدارهای ارزورک
پس از اقدام به آپلود مدارک در ارزورک با این هشدارها مواجه می‌شوید؛ منبع: arzwork.com

افرادی که به وبسایت ارزورک مراجعه می‌کنند و اغوا می‌شوند که شانس خود برای کسب درآمد بدون زحمت را امتحان کنند، این هشدار را می‌شنوند:

کلاهبردارانی در فضای مجازی وجود دارن که ممکنه بخوان از طریق شما پولشویی کنن. ممکنه با عناوینی مثل «کار در خانه»، «کار پاره وقت» و «کار خدمات مالی» توی دیوار، شیپور یا تلگرام آگهی بدن و به شما پیشنهاد درآمد از طریق احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال رو بدن.

در واقع آونها از این طریق پول‌های سیاه رو به پول‌های تمیز و غیرقابل‌ردیابی تبدیل می‌کنن. به پول‌هایی که از طریق فعالیت‌های غیرقانونی مثل فروش اسلحه، مواد مخدر، قمار یا دزدی از کارت‌های بانکی مردم تحصیل شده، پول‌های سیاه می‌گن.

شیوه کار اونها به این صورته که پول رو به حساب شما واریز می‌کنن و ازتون میخوان ارز دیجیتال خریداری کنین و به کیف پول اون‌ها واریز کنین، سود خودتون رو هم بردارین. اما پولی که به حساب شما میزنن پول کثیفی هست که باعث میشه چند روز بعد کلیه حساب‌های بانکی شما توسط مراجع قضایی مسدود بشه و پس از یک دوره طولانی فرایند دادرسی شما محکوم می‌شید و باید اصل پول رو به مال‌باخته برگردونید.

پس هر کسی از شما خواست در عوض واریز تومان ارز دیجیتال بخرید به هیچ عنوان این کار رو قبول نکنید. همچنین اگر کسی به شما ارز دیجیتال داد و به شما گفته شد به حساب دیگری تومان واریز کنید از این کار هم بپرهیزید چون ممکنه تومانی که به حساب‌های دیگه واریز می‌کنید وجه معامله یک قرارداد غیرقانونی باشه.

کارزار arzwork.com در مورد چه نوع کلاهبرداری‌هایی هشدار می‌دهد؟

هدف مرکزی وبسایت arzwork.com که به همت صرافی تترلند راه‌اندازی شده است، مبارزه با کلاهبرداری از نوع «حساب‌های اجاره‌ای» است. در اطلاعیه منتشر شده توسط صرافی تترلند در مورد این کارزار آگاهی‌بخشی، می‌خوانیم:

درحال حاضر، حساب‌های اجاره‌ای و سوءاستفاده اشخاص ثالث از اطلاعات بانکی کاربران برای مقاصدی همچون پولشویی، معضلی است که گریبان‌گیر بسیاری از سکوهای فعال در حوزه خدمات‌ مالی شده است.

کلاه‌برداران و سارقان با تبلیغات اغواکننده و وعده درآمدهای کلان، کاربران ازهمه‌جابی‌خبر را فریب می‌دهند و با دریافت اطلاعات بانکی آنان ردپای پول‌های مسروقه را در دالان درگاههای پرداخت قانونی گم می‌کنند و درنهایت، این کاربر و سکوهای خدمات‌دهنده هستند که ناخواسته‌ قربانی این تخلفات می‌شوند.

کارزار آموزشی ارزورک با این هدف راه‌اندازی شده است تا کاربران را از عواقب قانونی اجاره دادن حساب بانکی به اشخاص ثالث آگاه کند و با جلوگیری از تحمیل خسارت‌های ناخواسته بر کاربران، از مسدودسازی پلتفرم‌های فعال در حوزه مبادله رمزارز جلوگیری کند. در این کارزار، پایگاهی اینترنتی arzwork.com به تقلید از وبسایتهای متخلف راه‌اندازی شده است تا کاربران ناآگاه را جذب و پیامدهای حقوقی و کیفری اعتماد به کلاه‌برداران را به آنها گوشزد کند.

مخاطبان قدیمی میهن بلاکچین طی سال‌های گذشته و با مطالعه مطالب این وبسایت با انواع مختلف کلاهبرداری آشنا شده‌اند و در این وبسایت به طور مستمر در مورد کلاهبرداری‌های جدید هشدار صادر می‌شود. اما باید توجه داشت روش‌های کلاهبرداری همواره در حال تغییر هستند و با تجربه یا پرمطالعه بودن، به صورت خودکار افراد را در برابر این روش‌ها مصون نمی‌کند. ترس و طمع جزئی از ذات بشر است و با تجربه‌ترین افراد هم ممکن است در جایی که توقع آن را ندارند به دام بیافتند. همیشه باید به یاد داشت که حتی اگر فرض کنیم بدست آوردن ثروت بادآورده ممکن است، این چنین ثروتی را باد می‌آورد و آن را در اینترنت میان افرادی که نمی‌شناسند تقسیم نمی‌کنند!

میهن بلاکچین


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه