بازارهای مالیبلاکچینکریپتو

برداشت اترهای قفل شده در تست‌نت سپولیا اتریوم با موفقیت انجام شد

به گزارش اکسران : صبح امروز برداشت اترهای استیک شده در دومین از ۳ شبکه آزمایشی اتریوم با نام سپولیا (Sepolia) با موفقیت انجام شد. پیش‌تر این آزمایش در اولین تست‌نت اتریوم به نام Zhejiang نیز با موفقیت انجام شده بود. آخرین مرحله آزمایشی قرار است در سومین و آخرین تست‌نت به نام گوئرلی (Goerli) در هفته‌های انجام شود و پس از آن باید منتظر اجرای آپدیت شانگهای در شبکه اصلی Ethereum بمانیم.

به نقل از کوین‌دسک، امروز ساعت ۷:۳۴ صبح به وقت تهران دومین آزمایش برداشت اترهای استیک شده در یکی از تست نت‌های اتریوم به نام Sepolia با موفقیت انجام شد. این آزمایش پس از انجام فرآیند مشابه در تست‌نت Zhejiang و قبل از تست‌نت نهایی یعنی Goerli صورت می‌گیرد.

شایان ذکر است که Sepolia یک شبکه آزمایشی خصوصی است که برخلاف عمومی بودن تست نت Zhejiang تنها برای توسعه‌دهندگانی که ولیدیتور هستند، در دسترس است. اما مرحله اصلی مربوط به تست‌نت گوئرلی است که بزرگترین شبکه آزمایشی آپدیت شانگهای اتریوم محسوب می‌شود. این آزمایش قرار است در هفته‌های آینده انجام شود اما تاریخ دقیق آن اعلام نشده است.

توسعه‌دهندگان اتریوم امیدوارند به‌روز رسانی اصلی (هاردفورک شانگهای) در ماه آینده میلادی در شبکه اصلی انجام شود و برداشت اترهای استیک شده در بیکن‌چین پس از چند سال ممکن شود.

بیشتر بخوانید: دورنمایی از آینده نزدیک اتریوم!
منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه