کریپتو

کیف پول Exodus پشتیبانی از وب3 در کاردانو را اضافه کرد

کیف پول Exodus پشتیبانی از وب3 در کاردانو را اضافه کرد

کیف پول رمز ارزی خصوصی Exodus پشتیبانی از وب3 کاردانو را اضافه کرد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، کیف پول رمز ارزی محبوب Exodus در بیانیه‌ی اخیر خود فاش کرد که پشتیبانی از ادغام وب3 در کاردانو را به افزونه‌ی مرورگری خود اضافه کرده است.

با وجود این تغییر، اکنون کاربران می‌توانند به سادگی به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز کاردانو از طریق کیف پول Exodus خود دسترسی پیدا کنند.

کاربران جهت فعالسازی این ویژگی جدید باید چند کار ساده انجام دهند. نخست، آن‌ها باید یک فرم را پر کرده و حساب Exodus را در توییتر دنبال کنند. پس از آن، آن‌ها دستورالعمل پیرامون چگونگی فعالسازی این ویژگی را از طریق یک پیام دایرکت در توییتر دریافت خواهند کرد.

بنا به اظهارات پلتفرم Exodus جهت فعالسازی پشتیبانی از وب3 کاردانو در این کیف پول، کاربران باید easter egg را پیدا کنند.

در حال حاضر کد محرمانه جهت آزادسازی این ویژگی در دست ارسال به کاربران منتخبی است که در برنامه‌ی دسترسی زودهنگام ثبت نام کرده بودند. کسانی که امکان ثبت نام در این برنامه را از دست دادند، هنوز شانس تجربه‌ی این ویژگی جدید را دارند.

اضافه شدن پشتیبانی از وب3 کاردانو به این کیف پول، خبر فوق‌العاده‌ای برای جامعه‌ی این شبکه به شمار می‌رود. این ویژگی دسترسی آسان کاربران به اکوسیستم کاردانو و فعالیت در برنامه‌های غیرمتمرکز، بدون نیاز به خروج از کیف پول Exodus را فراهم می‌کند.

همانطور که پیش‌تر در سایت U.today گزارش شد، این کیف پول رمز ارزی خصوصی هنوز پشتیبانی از توکن‌های بومی کاردانو را اعلام نکرده است. این شرکت اظهار داشت که هیچ برنامه‌ای برای انجام این کار ندارد، اما احتمال رخ دادن این تغییر را به طور کامل رد نکرده است.

توکن‌های بومی بر روی شبکه کاردانو مشابه توکن‌های ERC-20 اتریوم ایفای نقش می‌کنند و می‌توانند استیبل کوین‌ها، توکن‌های کاربردی و موارد دیگر را شامل شوند. اخیرا تعداد توکن‌های بومی عرضه شده بر روی کاردانو از 7 میلیون عبور کرد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه