کریپتو

امکان برداشت ریپل در FTX Japan ازسرگرفته شد

امکان برداشت ریپل در FTX Japan ازسرگرفته شد

بیت کوین و ریپل مشکلات برداشت با صرافی FTX Japan داشتند، اما اکنون این مشکل رفع شده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، زیرشاخه‌ی ژاپنی از صرافی بدنام FTX اعلام کرد که مشکلات مرتبط با برداشت‌های بیت کوین و ریپل را رفع کرده است. پیش‌تر این صرافی گزارشاتی از مشکلات کنترل ریسک و امنیت در برداشت کاربران ارائه کرده و وعده داده بود که بلافاصله پس از رفع این مشکلات امکان برداشت ازسرگرفته خواهد شد.

بنا به اظهارات صرافی FTX Japan در حال حاضر کاربران این پلتفرم در حساب‌های خود 71.8 میلیون ریپل و نزدیک به 4000 بیت کوین نگهداری می‌کنند. این صرافی رمز ارزی حدود 76 میلیون دلار دارایی خالص و در مجموع حدود 135 میلیون دلار نقدینگی و سپرده دارد.

چند روز پیش بیانیه‌ی زیرشاخه‌ی ژاپنی FTX پیرامون آغاز امکان برداشت رمز ارز و ارز فیات برای کاربران منتشر شد و دیروز این امکان فراهم شد. به دنبال این اخبار توکن بومی صرافی FTX با نماد FTT برای مدتی کوتاه بیش از 27 درصد رشد کرد، اما خیلی زود به سطح پیشین خود بازگشت.

هرچند، این صرافی هنوز غیرفعال است، عملیات آن در حالت تعلیق قرار دارند و برداشت‌ها از طریق شرکت Liquid Japan که زیرمجموعه‌ی صرافی FTX به شمار می‌رود انجام می‌شوند. اگرچه نهاد خدمات مالی ژاپن دستور توقف فعالیت به FTX Japan داده بود، اما از ابتدای ماه دسامبر صحبت‌هایی پیرامون ازسرگیری امکان برداشت شکل گرفته بودند.

در عین حال، احتمالا خود این صرافی برای فروش گذاشته خواهد شد. تاییدیه‌ی مرتبط با این موضوع از دادگاه کسب شده است و موسسات کلیدی همچون شرکت بزرگ مالی ژاپنی Monex Group تمایل زیادی نسبت به تصاحب FTX Japan ابراز کرده‌اند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه