کریپتو

ادامه‌ی رشد قیمت بون و لیش

ادامه‌ی رشد قیمت بون و لیش

لیش و بون برای دومین هفته‌ی متوالی، رشد دو رقمی تجربه کردند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، بون و لیش، توکن‌های اکوسیستم شیبا، به رشد دورقمی خود ادامه می‌دهند. هردوی این توکن‌ها از زمان آغاز روز معاملاتی امروز به ترتیب بیش از 13 درصد و 10 درصد رشد داشته‌اند. جالب اینجاست که در همین حال شیبا طی چهار هفته گذشته در محدوده‌ی بسیار نزدیک 0.000012 تا 0.000014 دلار قرار داشته است.

پیش‌تر دلایل رشد سالانه‌ی 125 درصدی بون بررسی شد. اکنون علی‌رغم احساسات مثبت نسبت به بون، با توجه به چارت قیمتی آن می‌توان دریافت که احتمال روند صعودی کمرنگ شده است. در حال حاضر این توکن نزدیک به اوج محلی 2 دلار قرار دارد و تا زمانی که بر آن غلبه نکند، نمی‌توان پیش‌بینی خاصی مطرح کرد.

از سوی دیگر لیش همیشه در سایه‌ی شیبا و بون قرار داشت، تا زمانی که هفته‌ی پیش بیش از 50 درصد رشد را تجربه کرد.

لیش کاربردی در حد و اندازه‌ی Shibarium ندارد. به احتمال زیاد دلیل عملکرد قیمتی چشم‌گیر اخیر آن ارزش‌گذاری پایین آن در برابر شیبا و بون بوده است. برای مثال با توجه به داده‌های سایت CoinMarketCap اکنون این توکن ارزش بازاری 75.5 میلیون دلاری دارد، در حالی که این رقم برای بون حدود 430 میلیون دلار و برای شیبا حدود 7.43 میلیارد دلار است.

با بررسی چارت لیش می‌توان دریافت که اگر این روند مثبت ادامه یابد و این توکن از سطح مقاومت مهم 700 دلار عبور کند، هدف بعدی آن می‌تواند قیمت 1000 دلار باشد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه