کریپتو

حجم معاملات چشم‌گیر برای میم کوین جدید در Upbit دیده شد

حجم معاملات چشم‌گیر برای میم کوین جدید در Upbit دیده شد

MTL در حال کسب محبوبیت در دنیای ارزهای دیجیتال است و شاهد افزایش حجم معاملات در Upbit بوده است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، یک میم کوین جدید درحال جلب توجه بازار رمز ارزها به خود است؛ چرا که شاهد افزایش چشم‌گیر حجم معاملات در بزرگترین صرافی کره جنوبی موسوم به Upbit بوده است. توکن Metal Pay با نماد MTL از سطح 1.3 دلار به اوج 2.29 دلار رشد کرد. 67 درصد از حجم معاملات این توکن در دست شهروندان کره جنوبی بوده است.

براساس توییت منتشر شده توسط بلاگر رمز ارزی Wu Blockchain حجم معاملات MTL در صرافی Upbit به 260 میلیون دلار رسید و نرخ سرمایه‌ی منفی سالانه‌ی قرارداد متال پی در بایننس به رقم هنگفت 1430 درصدی دست یافت.

افزایش ناگهانی در حجم معاملات، MTL را به میم کوین کره‌ای جدید تبدیل کرده است و محبوبیت آن روبه‌افزایش است.

با وجود تکامل مداوم بازار رمز ارزها، سرمایه‌گذاران باید همیشه احتیاط را حفظ کنند و پیش از سرمایه‌گذاری در هرگونه دارایی‌ای تحقیقات مناسب و مطلوبی انجام دهند. هرچند با وجود افزایش محبوبیت چشم‌گیر MTL در صرافی‌های Upbit و بایننس، این توکن می‌تواند به میم کوین بعدی جهت زیرنظر گرفتن در دنیای رمز ارزها تبدیل شود.

در ماه ژانویه، رشد قیمت مشابهی در توکن اپتوس دیده شد و مشابه Kimchi premium که پیش‌تر مشاهده شده بود، جفت معاملاتی وون کره در صرافی Upbit حدود 40 درصد از حجم معاملات آن را به خود اختصاص داد.

قیمت APT در صرافی Upbit حدود 1 تا 3 درصد بالاتر از قیمت بازار بود؛ موضوعی که تقاضای بالا در کره را نشان می‌داد. هرچند نگرانی‌هایی وجود داشتند مبنی بر اینکه حجم معاملات در صرافی Upbit براثر پولشویی یا اقدام به دستکاری بازار شکل گرفته بود. اکنون امکان اجرای چنین سناریویی وجود ندارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه