کریپتو

یک نهنگ دوج کوین پس از 2 سال 326 میلیون DOGE انتقال داد

یک نهنگ دوج کوین پس از 2 سال 326 میلیون DOGE انتقال داد

اخیرا یک کیف پول دوج کوین که به‌مدت حدود 2 سال غیرفعال بوده است تعداد چشم‌گیری از این میم کوین را به یک آدرس جدید انتقال داده است. این تعداد حدود 326.4 میلیون دوج کوین معادل حدود 28 میلیون دلار بود.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، احتمال رخ دادن دو سناریوی احتمالی وجود دارد. اولین سناریو این است که این انتقال بزرگ می‌تواند منجر به افت قیمت دوج کوین شود. اگر دریافت‌کننده‌ی این رقم کوین دریافتی را بلافاصله در بازار به فروش برساند، این امر می‌تواند منجر به افزایش ذخایر و در نتیجه افت تقاضا و کاهش قیمت شود. هرچند، اگر دریافت‌کننده کوین‌ها را هولد کند و آن‌ها را بلافاصله نفروشد، تاثیر بر روی قیمت این میم کوین ناچیز خواهد بود.

شایان ذکر است که این نخستین باری نیست که تعداد هنگفتی از دوج کوین جابه‌جا شده است. در حقیقت، در سال جاری یک نهنگ 36.8 میلیون دوج کوین معادل حدود 1 میلیارد دلار در آن زمان را جابه‌جا کرده است. علی‌رغم این انتقال بزرگ، قیمت دوج کوین نسبتا پایدار ماند.

هرچند، لازم به ذکر است که اخیرا دوج کوین شاهد عملکرد متغیری بوده است. در سال جاری قیمت این دارایی بر اثر حمایت از افراد رده‌بالایی همچون ایلان ماسک به‌شدت رشد کرد. هرچند، اصلاحات گسترده در بازار شاهد افت قیمت دوج کوین همراه با بقیه‌ی رمز ارزها بوده است و از آن زمان تاکنون، در ریکاوری با دشواری مواجه شده است. درحالی که طی هفته‌های گذشته دوج کوین نشانه‌هایی از حیات از خود به نمایش گذاشته است، شاهد نوسانات نسبتا فراوانی نیز بوده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه