کریپتو

کمک 1 میلیون لیر صندوق خیریه بینگ ایکس برای زلزله زدگان ترکیه

کمک 1 میلیون لیر صندوق خیریه بینگ ایکس برای زلزله زدگان ترکیه

بینگ ایکس، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال، یک صندوق کمکی به مبلغ 1،000،000 لیره ترکیه برای آسیب‌دیدگان از زلزله راه‌اندازی کرد. این صندوق برای رفع نیازهای فوری آسیب دیدگان این فاجعه ویرانگر به انجمن احباپ AHBAP اهدا می شود. خدمات حمل و نقل نیز برای تدارکات لازم ارائه خواهد شد زیرا امدادگران تلاش می کنند تا با وجود سرمای شدید هوا، بازماندگان را در مناطق آسیب دیده نجات دهند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مجموعه ای از زمین لرزه های قدرتمند در ساعات اولیه صبح 6 فوریه 2023 جنوب ترکیه را به لرزه درآورد. این زمین لرزه ها باعث تخریب گسترده و فروریختن ساختمان ها شده است که احتمالاً هزاران کشته و هزاران زخمی برجای گذاشته است. کانون این زمین لرزه در منطقه پازارجیک کوهرامانماراش بوده است و لرزش در استان ها و شهرهای اطراف آن مانند کوهرامانماراس، هاتای و آدانا به شدت احساس شده است. تا به امروز، مقامات محلی حداقل 30000 کشته را تایید کرده اند و ممکن است با ادامه تلاش های جستجو و نجات افزایش یابد.

برای کمک به جوامع آسیب دیده، BingX سریعا صندوق کمکی در بلایای طبیعی خود را فعال کرد و در حال پاسخگویی برای کمک به نیازهای فوری قربانیان مناطق زلزله‌زده است. BingX در حال آماده شدن برای همکاری با انجمن Ahbap و ارائه اقلام اضطراری است زیرا مردم محلی نه تنها با آسیب های ناشی از زلزله، بلکه با هوای سرد زمستان مواجه هستند. این کمک مالی تازه شروع خدمات کمکی صرافی BingX است. BingX به پاسخگویی به نیازهای درخواست کمک و هماهنگی با شبکه های تدارکات و تحویل محلی ادامه خواهد داد. در همین حال، یک تن غذای سگ و گربه اهدا و به شهرهای آسیب دیده تحویل داده می شود.

صندوق خیریه صرافی BingX

صندوق خیریه صرافی BingX
صندوق خیریه صرافی BingX

صندوق خیریه BingX در سپتامبر 2022 راه اندازی شد. این یک صندوق خیریه 10 میلیون دلاری برای تلاش های بشردوستانه است که به کمک های مالی سازمان های خیریه، فعالیت های رفاهی عمومی و امداد رسانی در بلایای طبیعی در سراسر جهان اختصاص می یابد. این اولین باری نیست که BingX در زمان‌های پر دردسر کمک می‌کند.

انجمن Ahbap یک سازمان محلی ترکیه است که با سیستم های ارزشی مبتنی بر همبستگی، اشتراک گذاری و تعلق از طریق عشق کار می کند. پیام وحدت‌بخش و دگرگون‌کننده گنجینه فرهنگی آناتولی را با امکانات دانش و فناوری معاصر توسعه می‌دهد. انجمن Ahbap به عنوان یکی از معتبرترین موسسات خیریه در ترکیه، دست به دست BingX خواهد زد و انواع کمک ها را به افراد نیازمند ارائه می کند.

حسن براچیچ، معاون BingX گفت: “ما از شنیدن این خبر وحشتناک متاسفیم. هنگامی که یک فاجعه انسانی مانند آنچه در ترکیه رخ می دهد، واکنش سریع مهم است.” مهم است که بتوانیم به هر نحوی که می‌توانیم کمک کنیم. پول و تدارکات در اسرع وقت ارسال خواهد شد. ما انجمن احباپ را به دلیل تعهد به ثبات، کارایی، پایداری و تعهد به شفافیت انتخاب کردیم. در روزهای آینده، با سازمان‌های محلی و گروه‌های امدادی برای شناسایی نیازهای محل کار و همکاری خواهیم کرد. با آنها ملاقات کنید. از طرف همه ما در BingX، مایلیم از صمیم قلب تسلیت و عشق خود را به همه شما اعلام کنیم.”

درباره صرافی BingX

BingX یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که با بیش از 5 میلیون کاربر خدمات معاملات اسپات، فیوچرز، کپی ترید و شبکه تریدر ها را به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد. BingX همچنان به ارتباط کاربران با معامله گران حرفه ای و پلتفرم به روشی ایمن و نوآورانه ادامه می دهد.

منبع: BingX 


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه