کریپتو

1 میلیارد دلار جریان خروجی بر روی بایننس ثبت شد

1 میلیارد دلار جریان خروجی بر روی بایننس ثبت شد

بایننس با وجود رشد شدید میزان برداشت به‌دنبال خبر BUSD، میزان 1 میلیارد دلار جریان خروجی ثبت کرد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و براساس داده‌های ارائه شده توسط الی مارتینز از پلتفرم Dune Analytics، تا 22 ساعت پس از اینکه به Paxos دستور داده شده تا از مینت کردن توکن‌های جدید BUSD جلوگیری کند، صرافی رمز ارزی برجسته‌ی بایننس شاهد نزدیک به 1 میلیارد دلار برداشت رمز ارز بوده است.

این میزان برداشت پس از اینکه در روز دوشنبه دپارتمان خدمات مالی نیویورک به پلتفرم Paxos دستور داد تا مینت توکن‌های جدید BUSD را متوقف کنند و سازمان بورس آمریکا اعلام کرد که BUSD اوراق بهادار ثبت نشده به شمار می‌رود، ثبت شده است.

BUSD با ارزش بازار 15.71 میلیارد دلار، سومین استیبل کوین بزرگ بازار به شمار می‌رود و حدود 90 درصد از آن در بایننس هولد می‌شود.

بر اساس اطلاعات موسسه تحلیل بلاکچین Nansen، با وجود ممنوعیت اعمال شده، طی کمتر از 20 ساعت بیش از 400 میلیون دلار BUSD سوزانده شدند.

این موسسه اشاره کرد که آخرین مینت توکن BUSD توسط Paxos در روز 4 فوریه یعنی حدود 10 روز پیش به میزان 209.3 میلیون دلار انجام شد.

Paxos، یک پلتفرم بلاکچین و زیرساخت برای توکنیزه کردن، اعلام کرده است که به رابطه‌ی خود پیرامون استیبل کوین BUSD را با صرافی رمز ارزی بایننس پایان خواهد داد.

بنا به دستور صادر شده توسط دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS)، از روز 21 فوریه Paxos صدور توکن‌های جدید BUSD را متوقف خواهد کرد.

حداقل تا ماه فوریه  سال 2024، پشتیبانی از BUSD توسط Paxos به‌طور کامل ادامه خواهد یافت.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه