کریپتو

کلاهبرداری با ایردراپ فیک توکن AGIX

کلاهبرداری با ایردراپ فیک توکن AGIX

علی‌رغم اینکه SingularityNET با توکن AGIX یکی از قدیمی‌ترین پروژه‌های هوش مصنوعی در میان رمز ارزها به شمار می‌رود، کلاهبرداران به‌دنبال سو استفاده از آن هستند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در روز 9 فوریه 2023، یک کمپین ایردراپ در توییتر مورد تبلیغ واقع شد. سو استفاده‌گران اعلام کردند که SingularityNET یک ایردراپ توکن برای AGI راه‌اندازی کرده است. در حقیقت، بیش از یک سال گذشته AGI به AGIX تغییر نام یافت.

کلاهبرداران یک صفحه‌ی Linktree راه‌اندازی کردند که به‌دقت مشابه صفحه‌ی اصلی SingularityNET طراحی شده است. آن‌ها از ویدیوهای واقعی از طرف بنیان‌گذاران SingularityNET و موسسه Input Output Global استفاده کردند، اما این صفحه در حقیقت یک سایت فیشینگ به‌شمار می‌رود.

این سایت از بازدیدکنندگان می‌خواهد تا تمام کیف پول‌های خود بر روی بلاکچین‌های کاردانو و اتریوم را به سایت متصل کنند؛ اقدامی که صرفا توسط یک قرارداد هوشمند امکان‌پذیر نیست.

حساب توییتری که در تبلیغ این توکن دست دارد نیز هیچ ارتباطی با نمایندگان واقعی SingularityNET در شبکه‌های اجتماعی ندارد.

این پلتفرم هیچ مقام شناخته‌شده‌ای با نامی که کلاهبرداران برای حساب خود انتخاب کرده‌اند، ندارد. متاسفانه علاوه‌بر ربات‌ها و سو استفاده‌گران، برخی از طرفداران واقعی کاردانو نیز توییت این حساب مخرب را ریتوییت کرده‌اند.

همانطور که پیش‌تر توسط U.today گزارش شد، توکن AGIX یکی از توکن‌ها با بهترین عملکرد در حوزه هوش مصنوعی به شمار می‌رود. از روز 30 نوامبر 2022، این توکن بیش از 900 درصد رشد قیمت را تجربه کرده است. اوج محلی قیمت آن هفته گذشته در سطح 0.6 دلار ثبت شد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه