کریپتو

میزان توکن سوزی شیبا کمتر از 1 میلیون میم کوین شد

میزان توکن سوزی شیبا کمتر از 1 میلیون میم کوین شد

به گزارش زوم ارز، اخیرا شبکه شیبا شاهد افت محسوسی در میزان توکن سوزی بوده است و نرخ آن کمتر از 1 میلیون توکن شده است. این رقم، یکی از پایین‌ترین ارقام دیده شده در شبکه طی روزهای اخیر را ثبت کرد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

کاهش چشم‌گیر توکن سوزی برای شیبا می‌تواند با عملکرد قیمتی نامطلوب اخیر آن ارتباط داشته باشد. این دارایی با خروج نهنگ‌ها حدود 20 درصد از ارزش خود را از دست داد. افت قیمت اخیر، احتمالا منجر به کاهش توکن سوزی نیز شده است.

هرچند، علی‌رغم افت اخیر در توکن سوزی، شیبا رشد چشم‌گیری طی چند ماه گذشته از خود نشان داده است. این دارایی در میان رمز ارزها با عملکرد پیشتاز در بازار بوده است و از سوی سرمایه‌گذاران و معامله‌گران نیز توجه زیادی به خود جلب کرده است.

در ماه ژانویه، این دارایی همانند دوج کوین و سولانا شاهد روند صعودی چشم‌گیری بود و رشد مطلوبی از خود نشان داد. این روند بازار بر اثر افزایش علاقه از سوی سرمایه‌گذاران خرد و هیجان روبه‌رشد پیرامون این میم کوین رخ داده است.

هرچند، این روند صعودی بازار کمی افت پیدا کرده است. برخی از سرمایه‌گذاران شروع به کسب سود کرده‌اند و افت قیمت شیبا آغاز شده است. پس از آن این افت قیمت با کاهش توکن سوزی شدت گرفت و به سرمایه‌گذاران خرد به گونه‌ای از هشدار تبدیل شد. با این حال، در لحظه نگارش این خبر، روند نزولی شیبا ناپدید شده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه