کریپتو

شرکت توسعه‌دهنده فایل کوین، از کاهش نیروی کار خبر داد

شرکت توسعه‌دهنده فایل کوین، از کاهش نیروی کار خبر داد

به گزارش زوم ارز، در روز 3 فوریه، Protocol Labs، شرکت توسعه‌دهنده شبکه بلاکچین فایل کوین، اعلام کرد که تعدادی از کارمندان خود را تعدیل خواهد کرد. خوان بنت، مدیرعامل این شرکت، یک پست وبلاگ با عنوان «بر استراتژی خود برای پشت سر گذاشتن زمستان رمز ارزی تمرکز می‌کنیم»، جهت توضیح این کاهش نیرو نوشت. وی شرایط بسیار سخت اقتصادی را آسیبی بزرگ برای صنعت ارزهای دیجیتال خواند. بنت نوشت: شرایط اقتصاد کلان، زمستان رمز ارزی را وخیم‌تر کرد و آن را طولانی‌تر از حد انتظار صنعت، ساخت.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در این پست وبلاگ نوشته شده است: اگرچه ما سخت تلاش کردیم تا از این اتفاق جلوگیری کنیم؛ اما این تصمیم سخت را گرفتیم تا نیروی کار شرکت را حدود 21 درصد کاهش دهیم. ما باید نیروی کار خود را، در برابر تأثیرگذارترین و حیاتی‌ترین تلاش‌ها، متمرکز کنیم.

Protocol Labs به لیست کسب‌وکارهای رمز ارزی که طی «زمستان ارزهای دیجیتال»، نیروی کار خود را کاهش داده‌اند، پیوست. بقیه‌ی شرکت‌های رمز ارزی و متمرکز بر بلاکچین از جمله Candy Digital ،Blockchain.com ،Opensea ،Huobi و Gemini، نیز نیروی کار خود را کاهش داده‌اند. از سال گذشته، روند کاهش نیروی کار توسط شرکت‌ها آغاز شد و تا سال 2023 ادامه یافته است. بنت، در پست وبلاگ روز جمعه خود اشاره کرد که این تغییرات برای تمام کارمندان، دشوار خواهد بود و در روز دوشنبه، این شرکت جهت پاسخگویی به تمام سوالات باقی‌مانده، نشستی برگزار خواهد کرد.

بر اساس داده‌های سایت Coingecko، در حال حاضر، رمز ارز بومی فایل کوین در رتبه‌بندی ارزش بازاری، در جایگاه سی و چهارم قرار دارد.

منبع: Bitcoin.com


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه