بازارهای مالیبلاکچینکریپتو

حمله نهنگ‌ها به کاردانو! منتظر افزایش قیمت‌ها باشیم؟

 

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش  اکسران : در سال 2023، قیمت ارز کاردانو (ADA) به تدریج در حال بازگشت است. در حال حاضر، این ارز حدود یک سوم ارزش از دست رفته خود را پس گرفته است. در این میان، نکته جالب توجه این‌جاست که ADA یکی از دارایی‌های اصلی خریداری‌شده توسط نهنگ‌ها در سال جاری میلادی بوده است.
به گزارش پلتفرم ردیابی WhaleStats، کاردانو در بین دارایی‌های خریداری‌شده توسط 500 نهنگ بزرگ شبکه BSC در 24 ساعت گذشته، رتبه بالایی را کسب کرده است. لازم به ذکر است که این ارز دیجیتال، یکی از رمزارزهایی بود که به علت سقوط FTX، کاهش زیادی نداشت.
علاوه بر این، پلتفرم تحلیلی Santiment نیز به تازگی گزارش داده که قیمت کاردانو از ابتدای سال 2023 بیش از 65٪ افزایش یافته است که عمدتاً دلیل آن، سرمایه‌گذاران ADA هستند که در مجموع، 162.34 میلیون دلار از این ارز دیجیتال را را جمع آوری کرده‌اند.
همچنین افزایش تعداد کوسه‌ها و نهنگ‌های اصلی و کلیدی این ارز دیجیتال، ارتباط زیادی با افزایش قیمت آن داشته است. در حال حاضر، آدرس‌هایی که از 100 هزار تا 100 میلیون ADA دارند، به بیشترین تعداد از 8 نوامبر تا کنون رسیده‌اند. امروز هم، تعداد تراکنش‌های نهنگ‌های کاردانو به بیش از 100 هزار دلار رسیده که بالاترین سطح آن در 12 هفته گذشته است.
بر اساس داده‌های بازار، قیمت آن در 30 روز گذشته نزدیک به 60 درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این خبر، ارزش کاردانو 0.387 دلار است که در هفت روز گذشته 3.37 درصد افزایش داشته است.

خرید ارز دیجیتال با 500 هزار تومان!

تو صرافی اکسران  میتونی فقط با 500 هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!


شروع

 

بیشتر بخوانید: چگونه هولدرهای بزرگ کاردانو از رشد قیمت اخیر بهره بردند؟ 

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه