کریپتو

270 میلیارد شیبا به بروکر Voyager ارسال شد

270 میلیارد شیبا به بروکر Voyager ارسال شد

بروکر رمز ارزی ورشکسته‌ی Voyager که هنوز یکی از بزرگ‌ترین هولدرهای شیبا به شمار می‌رود، میزان 3 میلیون دلار توکن شیبا را به صرافی‌ها منتقل کرد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بنا به گزارش PeckShieldAlert، امروز حدود 9.6 میلیون دلار رمز ارز از حساب‌های بروکر رمز ارزی ورشکسته‌ی Voyager، به صرافی‌های متمرکز برجسته انتقال یافتند. حدود یک سوم از این رقم یعنی 270 میلیارد توکن، را شیبا تشکیل میداد. مقاصد این رمز ارزهای جابه‌جا شده صرافی‌های Coinbase، Kraken و بایننس آمریکا بودند.

در عین حال، Voyager هنوز یکی از بزرگترین هولدرهای شیبا به شمار می‌رود. بنا به پلتفرم Etherscan، یکی از حساب‌های این بروکر 6.8 تریلیارد شیبا هولد می‌کند، که معادل حدود 81.8 میلیون دلار می‌شود و 1.23 درصد از ذخایر در چرخه این توکن را نشان می‌دهند. این بروکر ورشکسته، در رتبه بندی هولدرهای بزرگ شیبا، جایگاه هجدهم را در اختیار دارد.

توکن شیبا، در واکنش به احتمال فشار فروش 3 میلیون دلاری، به میزان 1.91 درصد افت پیدا کرده است. هرچند، شیبا از ابتدای روز معاملاتی جدید در بازار ارزهای دیجیتال، در ناحیه سبز معامله می‌شود.

به عنوان یادآوری می‌توان گفت که پیش‌تر، زیرشاخه آمریکایی صرافی بایننس نسبت به خرید دارایی بروکر رمز ارزی ورشکسته‌ی مذکور، تمایل نشان داده است. در ابتدای ماه مارس، زمانی که قیمت‌گذاری دارایی این بروکر صورت خواهد گرفت، جلسه نهایی پیرامون تصاحب این بروکر برگزار خواهد شد. اگر قیمت بازاری دارایی Voyager در روز ارزش‌گذاری، بالاتر از قیمت آن در روز 18 دسامبر باشد، سطح ریکاوری دارایی مسدود شده نزد کاربران از 51 درصد فراتر خواهد رفت.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه