کریپتو

مایکل بری حساب توییتر خود را پس از پیش‌بینی بازار، حذف کرد

مایکل بری حساب توییتر خود را پس از پیش‌بینی بازار، حذف کرد

مایکل بری، قهرمان فیلم Big Short، پس از پیش‌بینی خود از بازار ارزهای دیجیتال، پیش از جلسه FOMC، حساب توییتر خود را حذف کرد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، توییت بری که صرفاً دارای کلمه «بفروشید» بود، پیش از بازگشت قریب‌الوقوع در هر دو بازارهای ارز دیجیتال و سنتی به دنبال اعلام افزایش 0.25 درصدی نرخ بهره توسط فدرال رزرو، نوشته شد.

توییت بری می‌تواند به‌عنوان یک سیگنال برای سرمایه‌گذاران جهت کسب سود و آمادگی برای اصلاح، خصوصاً با وجود بازار پرنوسان فعلی که روند بازگشتی آن از ژانویه آغاز شده است، قلمداد شود. اعتبار وی به‌عنوان مدیر صندوق مالی و کسی که بحران مسکن سال 2008 را به طور صحیح پیش‌بینی کرد، توییت دیروز وی را برای بسیاری از سرمایه‌گذاران، دارای اهمیت ساخت.

بیت کوین، بزرگ‌ترین رمز ارز جهان از نظر ارزش بازار، طی چند ساعت پس از افزایش نرخ بهره بیش از 3.5 درصد رشد کرد. بقیه ارزهای دیجیتال برجسته بازار، از جمله اتریوم و بایننس کوین، نیز شاهد افزایش قیمت محسوسی بودند.

تصمیم بری جهت حذف حساب توییتر خود پس از پست کردن پیش‌بینی وی از بازار، منجر به بروز شایعاتی در جامعه مالی شده است. برخی بر این باورند که ممکن است وی این تصمیم را، جهت دوری از توجه بیش از حد سرمایه‌گذاران خوش‌بین به بازار گرفته باشد، درحالی‌که بقیه عقیده دارند که ممکن است وی صرفاً تمایل خود نسبت به شبکه‌های اجتماعی را ازدست‌داده باشد؛ چرا که درگذشته نیز بارها این اقدام را انجام داده است.

برخی از تحلیل‌گران، افزایش 0.25 درصدی نرخ بهره را علی‌رغم موضع پاول نسبت به عدم توقف نرخ بهره، تغییر سیاست فدرال رزرو می‌دانند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه