کریپتو

رشد 5572 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا، آنطور که به نظر می‌رسد نیست

رشد 5572 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا، آنطور که به نظر می‌رسد نیست

بار دیگر، نرخ توکن سوزی شیبا به شدت رشد پیدا کرد و میلیون‌ها میم کوین سوزانده شدند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، پلتفرم محبوب ردیابی Shibburn نوشت که در 24 ساعت گذشته، نرخ توکن سوزی شیبا بیش از 5500 درصد رشد داشته است. با این وجود، تعداد میم کوین‌های سوزانده شده ناچیز به شمار می‌رود.

بنا به پلتفرم Shibburn، از صبح دیروز، سرعت حذف توکن‌های شیبا از چرخه به میزان 5572 درصد افزایش یافت. هرچند، علی‌رغم چنین افزایش چشم‌گیری، طرفداران شیبا صرفا نزدیک به 12 میلیون میم کوین را سوزاندند.

بزرگترین مقادیر سوزانده شده از شیبا طی 24 ساعت گذشته، شامل 6820000، 1848400 و 1500225 میم کوین می‌شوند.

داده‌های در دسترس در سایت پلتفرم مذکور نشان می‌دهند که دیروز، جامعه شیبا صرفا 211954 شیبا را از چرخه حذف کرد؛ به همین دلیل، نرخ توکن سوزی با توجه به رقم ناچیز دیروز، رشد چشم‌گیری را تجربه کرد.

دو روزر پیش، تقریبا دو برابر رقم مذکور از توکن‌های شیبا، یعنی بیش از 22 میلیون میم کوین، حذف شدند. با این حال، این توکن سوزی‌ها تقریبا هیچ تاثیری ندارند؛ چرا که در حال حاضر، مجموع ذخایر شیبا در چرخه‌ی بازار به حدود 572 تریلیارد میم کوین می‌رسد. همانطور که پیش‌تر در سایت زوم ارز گزارش شد، در آن روز، نرخ توکن سوزی شیبا بیش از 4500 درصد رشد پیدا کرد.

داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب کیف پول محبوب WhaleStats نشان می‌دهند که شیبا هنوز یکی از محبوب‌ترین رمز ارزهای بازار نزد نهنگ‌های برجسته اتریوم به شمار می‌رود.

بر اساس داده‌های سایت CoinGecko، در لحظه نگارش این خبر، شیبا با بیش از 6.8 میلیارد دلار ارزش بازار، در سطح قیمت 0.00001158 دلار قرار دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه