کریپتو

همکاری Wirex با ویزا برای گسترش بازار ارزهای دیجیتال!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس اخبار منتشرشده، Wirex، اپلیکیشن پرداخت رمزارزی مشهور، یک قرارداد بلندمدت با ویزا امضا کرده است تا جای پای خود را در بریتانیا، آسیا و اقیانوسیه محکم کند. بر اساس این توافق، Wirex قرار است به عنوان نماینده ویزا در بریتانیا و اقیانوس آرام کارت‌های اعتباری رمزارزی را در 40 کشور جهان عرضه کند. علاوه بر این، بر اساس این اطلاعیه، این توافقنامه باب همکاری‌های بیشتر را در آینده در سایر بازارهای بزرگ از جمله ایالات متحده و اروپا، ایجاد می‌کند.
قابل ذکر است که این مشارکت، نشان‌دهنده گسترش مشارکت سال 2015 این دو شرکت است.
شرکت Wirex اظهار کرد که سال 2015 اولین شرکتی بوده است که کارت‌های اعتباری با قابلیت رمزارزی را ارائه داد و به وسیله آن امکان خرید، ذخیره و فروش چندین دارایی رمزارزی و سنتی را برای چیزی حدود 80 میلیون مکان که ویزا کارت را پشتیبانی می‌کنند، فراهم کرد. این کارت از رمزارزهایی همچون بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، آوه و یونی سواپ پشتیبانی می‌کند. دارندگان این کارت‌ها از مزایای ویژه‌ای همچون 8 درصد بازگشت رمزارزی در هر خرید، کارمزد ماهانه صفر، امکان تبدیل لحظه‌ای دارایی‌ها و… بهره‌مند خواهند بود.
با شروع این همکاری، Wirex پیشرفت زیادی داشته است. بر اساس این اطلاعیه در حال حاضر Wirex چیزی حدود 5 میلیون کاربر دارد.
یکی از مدیران Wirex به اهمیت این همکاری اشاره کرد و گفت شروع این همکاری کمک شایانی به پر کردن شکاف بیت اقتصاد سنتی و دیجیتال خواهد داشت.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروعمنبع

کریپتو بیسیک
منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه