دیفایبازارهای مالیبلاکچینکریپتوفاندامنتال

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

با وجود راه اندازی استیبل کوین Djed و پروتکل کوتی، هفته‌ی پرماجرایی برای اکوسیستم کاردانو رقم خواهد خورد.

به گزارش اکسران ، هفته‌ی آینده برای کاردانو، یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های گواه سهام، می‌تواند هفته‌ی تاثیرگذاری باشد.

همانطور که توسط سایت U.today گزارش شد، صرافی‌های غیر متمرکز بر اساس کاردانو MinSwap و MuesliSwap همراه چند اپلیکیشن دیفای دیگر، پشتیبانی از استیبل کوین بسیار مورد انتظار Djed را اضافه خواهند کرد.

این استیبل کوین الگوریتمی، توسط توسعه دهنده ارشد کاردانو، Input Output و پلتفرم پرداخت غیر متمرکز کوتی توسعه یافته است. نام این استیبل کوین، به یاد یک حادثه برگزیده شده است.

انتظار می‌رود که راه اندازی استیبل کوین Djed برای اکوسیستم دیفای کاردانو که وضعیت مطلوبی ندارد، اتفاق خوشایندی رقم بزند؛ چرا که احتمالا منجر به افزایش نقدینگی در این اکوسیستم خواهد شد.

الگوریتم این استیبل کوین، بر اساس نرخ وثیقه در محدوده‌ی 400-800 درصد ساخته شده است. به عبارت ساده، بقیه‌ی توکن‌ها به عنوان پشتوانه‌ی این استیبل کوین ایفای نقش خواهند کرد. اگر نرخ ذخایر Djed پایین‌تر از سطح 400 درصد برسد، امکان مینت توکن‌های جدید وجود نخواهد داشت.

استیبل کوین Djed به کمک کوین بکاپ با نام شن، برابری قیمت خود با دلار را حفظ خواهد کرد.
علاوه بر آن، Liqwid Labs، پروتکل نرخ بهره‌ی آن چین، راه اندازی شبکه اصلی خود را برای هفته آینده زمان‌بندی کرده است. این پروتکل، به عنوان یک بازار غیر متمرکز برای وام دهندگان و وام گیرندگان فعالیت خواهد داشت.

هنوز مشخص نشده است که آیا کاردانو به رویدادهای مذکور، واکنش نشان خواهد داد یا خیر. در حال حاضر، این رمز ارز با حدود 13.5 میلیارد دلار ارزش کل، در سطح قیمت 0.386 دلار قرار دارد.

همانطور که توسط سایت U.today گزارش شد، اخیرا چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، اذعان کرد که هزاران اپلیکیشن غیر متمرکز در حال راه اندازی هستند.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه