بازارهای مالیبلاکچینکریپتو

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

 

قیمت فلوکی، به دنبال رای سازمان خود مختار غیر متمرکز به سوزاندن 4.97 تریلیارد توکن، رشد محسوسی را تجربه کرد.

به گزارش اکسران و بر اساس داده‌های ارائه شده توسط سایت CoinMarketCap، طی 24 ساعت گذشته قیمت فلوکی بیش از 35 درصد رشد داشته است و ارزش بازار آن، از 200 میلیون دلار عبور کرده است.

این اتفاق، پس از اینکه سازمان خود مختار غیر متمرکز فلوکی به سوزاندن 4.97 تریلیارد توکن در بریج فلوکی و کاهش مالیات بر تراکنش به 0.3 درصد رای دادند، رخ داده است.

تخمین زده شده است که اکنون، 4.97 تریلیارد توکن، معادل حدود 102 میلیون دلار، آماده‌ی سوزاندن هستند. این امر از سوی طرفداران این میم کوین، به عنوان یک خبر مثبت قلمداد شده بود.

فلوکی، یک توکن سازگاری ERC-20 و BEP-20 به شمار می‌رود، این بدان معناست که روی هر دو بلاکچین‌های بایننس چین و اتریوم قرار دارد. این موضوع، امکان سواپ آسان فلوکی بر روی بریج اتریوم-بایننس چین را فراهم می‌کند.

دارایی موجود در خزانه داری، جهت توسعه‌ی اکوسیستم و ترویج بیشتر پذیرش فلوکی استفاده می‌شوند.

اکوسیستم فلوکی، چند مورد کاربرد منحصر به فرد برای توکن فلوکی دارد. NFTها و متاورس بازی‌ها، فرصت‌هایی با پتانسیل بالا در این اکوسیستم به شمار می‌روند.

علاوه بر آن، فلوکی از طریق همکاری با درگاه پرداخت رمز ارزی NOWPayments و بازارهای دیجیتال CryptoCart و Curate، به کاربرد در دنیای واقعی دست یافته است. این موضوع، به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا به راحتی فلوکی را در سایت خود بپذیرند.

همچنین، این میم کوین مشابه دوج کوین، نسبت به کمپین تبلیغاتی تند خود واکنش منفی دریافت کرد. سال گذشته، مرجع استانداردهای تبلیغاتی بریتانیا در نهایت تبلیغات فلوکی را ممنوع کرد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه