کریپتو

کدام ارزهای دیجیتال در قوانین آمریکا پذیرفته شده‌اند؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قانون جدید مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایالات متحده که تحت عنوان لایحه مجمع A2532 معرفی شده، امکان پذیرش رمزارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش را به عنوان روشی برای پرداخت در همه آژانس‌های دولتی در شهر نیویورک، بررسی می‌کند.
این لایحه پیشنهاد می‌کند که به این آژانس‌ها اجازه داده شود تا با نهادهای مربوطه مشارکت داشته باشند و دارایی‌های رمزارزی را برای تسویه جریمه‌ها، اجاره‌ها، نرخ‌ها، مالیات‌ها، هزینه‌ها، درآمد، تعهدات مالی یا سایر هزینه‌ها، از جمله جریمه‌های ارزیابی‌های ویژه و بهره بدهی به سازمان‌های دولتی، بپذیرند.
لایحه A2532 پس از معرفی آن در روز پنجشنبه، برای مطالعه بیشتر و اصلاحات احتمالی به کمیته عملیات دولتی مجلس ایالت نیویورک ارجاع شده است.
طبق روند قانونگذاری، این لایحه همچنان منوط به تصویب در مجلس نیویورک و مجلس سنا است و پس از آن و پیش از تبدیل شدن به قانون، فرماندار ایالت باید آن را تأیید کند.
بر اساس خبرهای دیگر، وندی راجرز، یکی از اعضای سنای ایالت آریزونا نیز لایحه مشابهی را روز چهارشنبه در جلسه قانونگذاری ارائه کرد. لایحه مذکور پیشنهاد می‌کند که بیت کوین به یک ارز قانونی در آریزونا تبدیل شود. علاوه بر این به همه آژانس‌های ایالتی اجازه می‌دهد این ارز دیجیتال را به عنوان یک روش پرداخت رسمی بپذیرند.
به دنبال رشد سریع بازار ارزهای دیجیتال در چند سال اخیر، چندین ایالت در ایالات متحده رویکردهای متفاوتی را در تعامل با این صنعت 1 تریلیون دلاری داشته‌اند.
برای مثال، ایالت‌هایی مانند نوادا و کالیفرنیا با تصویب قوانینی که ارزهای دیجیتال را در سطوح مختلف کسب‌وکار ترویج می‌کند، استفاده از دارایی‌های دیجیتال را پذیرفته‌اند، اما ایالت‌هایی مانند نیویورک و هاوایی ترجیح می‌دهند اقدامات سخت‌گیرانه‌ای را از طریق اجرای مقررات سنگین برای محافظت از شهروندان در برابر خطراتی مانند نوسانات بازار، کلاهبرداری و … اتخاذ کنند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروعمنبع

بیت‌کوینیست
منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه