کریپتو

بنکمن-فراید اقدام به برقراری ارتباط با شاهدان کرد

بنکمن-فراید اقدام به برقراری ارتباط با شاهدان کرد

بنا به اتهامات، مدیرعامل سابق FTX سعی در برقراری ارتباط با مشاور عمومی صرافی FTX آمریکا داشته است.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، دادستان‌های فدرال درخواست کرده‌اند که شرایط آزادی با قرار وثیقه‌ی سم بنکمن-فراید، مدیرعامل سابق صرافی FTX، تغییر کند تا از تلاش‌های بیشتر برای تاثیرگذاری بر اظهارات شاهدان جلوگیری کنند.

اسناد دادگاهی ثبت شده در روز 27 ژانویه فاش کردند که وزارت دادگستری، از قاضی دادگاه منطقه، لوییس کاپلان، خواستار ممنوع کردن بنکمن-فراید از ارتباط با کارمندان فعلی یا سابق صرافی FTX یا موسسه Alameda شده است.

دادستان‌ها این درخواست را، پس از اینکه ادعا کردند در روز 15 ژانویه بنکمن-فراید با رایان میلر، مشاور عمومی فعلی صرافی FTX آمریکا، در اپلیکیشن سیگنال و از طریق ایمیل ارتباط برقرار کرده است تا بر شهادت میلر تاثیر بگذارد، مطرح کرده‌اند. در این اسناد به نقل از بنکمن-فراید نوشته شده است: من به شدت تمایل دارم تا دوباره با یکدیگر ارتباط داشته باشیم و راهی برای داشتن رابطه‌ای سازنده پیدا کنیم، از یکدیگر به عنوان منبع استفاده کنیم یا حداقل مسائل را با یکدیگر بررسی کنیم.

همچنین، دادستان‌ها می‌خواهند بنکمن-فراید از استفاده از اپلیکیشن‌های ارتباط رمزنگاری شده، ممنوع شود.

افزون بر آن، در این اسناد ادعا شده است که استفاده از اپلیکیشن سیگنال توسط بنکمن-فراید، هم‌راستا با سابقه‌ی وی در استفاده از این اپلیکیشن با اهداف منفی است.

پیش‌تر در ماه دسامبر سال 2022 گزارش شد که بنکمن-فراید، ساعاتی پیش از دستگیری توسط پلیس باهاما، هرگونه دست داشتن در، یا اطلاع داشتن از چت گروهی با هدف کلاهبرداری اینترنتی در سیگنال را تکذیب کرده است.

بنا به گزارشات، این گروه شامل افراد نزدیک به بنکمن-فراید از جمله گری ونگ، هم‌بنیان‌گذار FTX، نیشاد سینگ، مهندس FTX و کارولین الیسون، مدیرعامل سابق موسسه Alameda، کسی که متهم به استفاده از این گروه برای ارسال اطلاعات محرمانه پیرامون صرافی FTX و موسسه Alameda پیش از فروپاشی شده است، بود.

فروپاشی صرافی FTX، منجر به افت ارزش بازار ارزهای دیجیتال و تشدید روند نزولی رمز ارزها شد.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه