کریپتو

رشد 30 درصدی فلوکی به دنبال خبر لیست شدن آن

رشد 30 درصدی فلوکی به دنبال خبر لیست شدن آن

به گزارش زوم ارز، فلوکی، رقیب شیبا، روند صعودی چشم‌گیری که در روز 27 ژانویه آغاز شد را به دنبال خبر سوزاندن بخش زیادی از توکن‌های آن در صورت تصویب توسط سازمان خودمختار غیر متمرکز، ادامه داد.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در لحظه نگارش این خبر، فلوکی با رشدی 30.2 در شبانه روز گذشته در سطح قیمت 0.000016 معامله می‌شود.

این اتفاق، پس از اینکه صرافی MEXC از اولین لیست فیوچرز فلوکی رونمایی کرد، رخ داده است.

صرافی MEXC اعلام کرد که در روز 28 ژانویه در ساعت 9 صبح به وقت تهران، معاملات فیوچر جفت فلوکی/تتر را راه اندازی خواهد کرد. تیم فلوکی در توییتر، این موضوع را جشن گرفت: معاملات فیوچرز فلوکی بر روی MEXC راه اندازی شدند. این اتفاق، اولین باری است که فیوچرز فلوکی لیست می‌شود.

در روز 27 ژانویه، جفت فلوکی/تتر کندل بزرگ سبز رنگی ثبت کرد؛ چرا که قیمت این میم کوین از افت 0.0000106 دلار به اوج 0.0000177 دلار رسید.

این رشد، به دنبال انتشار جزییاتی از طرح پیشنهادی اخیر سازمان خودمختار غیر متمرکز فلوکی توسط تیم توسعه رخ داد. اگر این طرح پذیرفته شود، 4.97 تریلیارد توکن فلوکی، معادل بیش از 54 میلیون دلار، در بریج فلوکی سوزانده خواهند شد. همچنین، مالیات بر تراکنش خرید و فروش فلوکی به 0.3 درصد کاهش خواهد یافت.

در ابتدا، توکن فلوکی پیش از اضافه شدن به بایننس چین، بر روی شبکه اتریوم با مجموع ذخایر 10 تریلیارد توکن راه اندازی شد. به دنبال اضافه شدن آن به بایننس چین، قراردادی دیگر با مجموع ذخایر 10 تریلیارد توکن اضافه شد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه