کریپتو

سنتیمنت: رشد یک شاخص کلیدی می‌تواند سیگنالی صعودی برای اتریوم باشد

سنتیمنت: رشد یک شاخص کلیدی می‌تواند سیگنالی صعودی برای اتریوم باشد – ارزدیجیتال

بازار پس از اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو درباره تعدیل نرخ بهره در ماه دسامبر شاهد رشدی کوچک بود؛ با این حال روند کلی تغییر چندانی نکرد. در این میان، شرکت تحلیلی سنتیمنت می‌گوید رشد یک شاخص کلیدی آن‌چین می‌تواند سینگالی صعودی برای افزایش قیمت اتریوم در هفته‌های آینده باشد.

به گزارش دیلی‌هودل، طبق گفته سنتیمنت، افزایش فعالیت آدرس‌ها در شبکه می‌تواند نشانه‌ای برای جهش قیمت اتریوم باشد؛ یک معیار آن‌چین که تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی را اندازه‌گیری می‌کند که در روز تراکنش انجام می‌دهند.

تعداد آدرس‌های فعال اتریوم دیروز به بالاترین سطح خود در بیش از شش هفته گذشته رسید و این احتمالاً در رشد امروز قیمت اتریوم مؤثر بوده است. در ۱۵ اکتبر (۲۳مهر)، آخرین باری که تعداد آدرس‌های فعال تا این سطح افزایش یافت، قیمت اتریوم طی سه هفته آینده ۳۰درصد جهش کرد.

سنتیمنت: رشد یک شاخص کلیدی، می‌تواند سیگنالی صعودی برای اتریوم باشد
تعداد آدرس‌های فعال اتریوم برای اولین بار از ۱۵ اکتبر به حدود ۵۰۰هزار آدرس رسید

سنتیمنت همچنین خاطرنشان کرد که تعداد نهنگ‌ها و کوسه‌های اتریوم، آدرس‌های کیف پولی با موجودی بین ۱۰۰ تا ۱۰۰٬۰۰۰ اتریوم، از زمان فروپاشی صرافی FTX در اوایل نوامبر (اواسط آبان) در حال افزایش است.

تعداد آدرس‌های کلیدی بزرگ اتریوم از زمان سقوط FTX در اوایل ماه نوامبر افزایش یافته است. تصویر نمایانگر لحظاتی کلیدی است که در آن آدرس‌های کوسه‌ها و نهنگ‌ها در فاز انباشت یا فروش بوده‌اند. تعداد آدرس‌هایی با موجودی  ۱۰۰ تا ۱۰۰٬۰۰۰ اتریوم به بالاترین حد خود در ۲۰ ماه گذشته رسیده است.

سنتیمنت: رشد یک شاخص کلیدی، می‌تواند سیگنالی صعودی برای اتریوم باشد
کوسه‌ها و نهنگ‌های اتریوم در ماه نوامبر به‌شدت مشغول انباشت اتریوم بوده‌اند

در زمان نگارش این گزارش قیمت اتریوم در محدوده ۱٬۲۸۷ دلاری در حال معامله‌شدن است.

سنتیمنت، همچنین دامیننس اجتماعی (Social Dominance) بیت کوین را به‌دقت زیر نظر دارد؛ شاخصی که سهم بحث‌های مرتبط با پادشاه ارزهای دیجیتال را در رسانه‌های دارایی‌های دیجیتال رهگیری می‌کند. طبق تحلیل این شرکت، هم‌اکنون، سلطه بیت کوین در شبکه‌های اجتماعی BTC کمتر از حد متوسط است که نشان می‌دهد ثبات اخیر در بازارهای گسترده‌تر ارزهای دیجیتال احتمالاً پایدار نیست.

سلطه اجتماعی بیت کوین همچنان پایین است؛ زیرا معامله‌گران ظاهراً علاقه‌ای به ارز دیجیتال شماره یک ندارند، در حالی که آلت ‌کوین‌ها در یکی دو هفته گذشته نوسان قیمت بیشتری داشته‌اند. سلطه اجتماعی بالای بیت کوین، یکی از عناصر اساسی برای افزایش قیمت همه ارزهای دیجیتال است.

سنتیمنت: رشد یک شاخص کلیدی، می‌تواند سیگنالی صعودی برای اتریوم باشد
پایین‌بودن سلطه اجتماعی بیت کوین نشان‌دهنده افزایش قیمت آلت کوین‌ها و نوسانات بازار است

قیمت بیت کوین نیز در زمان نگارش این گزارش در محدوده ۱۷٬۱۳۵ دلاری در حال نوسان است.

موردی یافت نشد.منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه