کریپتو

سناتور تگزاس هنوز طرفدار ارزهای دیجیتال است

سناتور تگزاس هنوز طرفدار ارزهای دیجیتال است

تد کروز، سناتور جمهوری‌خواه تگزاس، علی‌رغم بازار نزولی خواستار افزایش سطح پذیرش ارزهای دیجیتال شده است.به گزارش زوم ارز و بنا به گزارش Houston Chronicle، تد کروز، سناتور ایالت تگزاس آمریکا، در میانه‌ی بازار نزولی ارزهای دیجیتال با گام‌هایی استوار در حال فشار آوردن برای پذیرش ارزهای دیجیتال در این کشور است.

این قانون‌گذار، همیشه با اشتیاق رمز ارزها را به عنوان یک ابتکار چشم‌گیر که پتانسیل جلوگیری از اختیارات و کنترل بانک‌های مرکزی بر پول را دارد تحسین کرده است.

کروز نسبت به این موضوع که قانون‌گذاری بیش از حد سخت‌گیرانه بر صنعت ارزهای دیجیتال می‌تواند منجر به بیرون راندن آن از کشور، مشابه وضعیت چین شود ابراز نگرانی کرد.

درحالی که بسیاری از دیگر قانون‌گذاران خواستار قوانین سخت‌گیرانه‌تر هستند، کروز باور دارد که بیشتر آن‌ها امکان درک پیچیدگی‌های این صنعت و دلیل طرفداری وی از آن را ندارند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

علی‌رغم تمایل چشم‌گیر کروز به ارزهای دیجیتال، وی کمک‌های مالی قابل توجهی از سوی صنعت رمز ارزها دریافت نکرده است.

پرونده‌های عمومی نشان می‌دهند که وی صرفا کمک‌های مالی ناچیزی از شرکت مادر صرافی رمز ارز کراکن و اولین کمیته‌ی سیاسی بیت کوین موسوم به Bit-PAC دریافت کرده است.

همانطور که پیش‌تر در سایت U.today گزارش شد، کروز یکی از طرفداران تبدیل کردن تگزاس به عنوان «زمین صفر» برای حوزه‌ی نوپای رمز ارزها بوده است. به نظر می‌رسد که این پیشنهاد با توجه به فعالیت‌های قابل توجه استخراج بیت کوین در این ایالت، مناسب است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه