کریپتو

احتمال لیست شدن لیش بر روی Sun Crypto

احتمال لیست شدن لیش بر روی Sun Crypto

صرافی رمز ارزی Sun Crypto پیرامون لیست شدن لیش صحبت کرد. این صرافی رمز ارز از دنبال‌کنندگان خود در توییتر پرسید: آیا به وجود LEASH بر روی پلتفرم Sun Crypto نیاز دارید؟به گزارش زوم ارز، اکثریت افراد یعنی 80.9 درصد از آن‌ها به نفع لیست شدن LEASH خبر دادند، در حالی که 12.1 درصد از دنبال‌کنندگان رای منفی دادند. 7 درصد دیگر از افراد به گزینه‌ی «اکنون نه، اما در حین روند صعودی نیاز دارم» رای دادند.

این رای‌گیری هنوز در جریان است و 957 رای جمع‌آوری کرده است. تا زمان نگارش این خبر این صرافی هنوز بیانیه‌ی جدیدی صادر نکرده است.

در روز 3 مارس این صرافی رمز ارزی یک نظرسنجی مشابه برای توکن Paw صرافی Pawswap برگزار کرد. در مجموع 85.7 درصد از افراد به حمایت از لیست شدن Paw رای موافق دادند، در حالی که 14.35 درصد از آن‌ها مخالف لیست شدن آن بودند.

در نهایت این صرافی تصمیم گرفت که در روز 6 مارس این توکن را لیست کند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

LEASH، توکنی در اکوسیستم شیبا در کنار بقیه‌ی توکن‌های این اکوسیستم یعنی SHIB و بون با وجود انتظارات برای عرضه‌ی Shibarium در حال جلب توجه روزافزونی است.

در ماه گذشته لیش به صرافی برجسته‌ی Bitget راه یافت. در روز 27 فوریه، این صرافی از لیست شدن جفت‌های معاملاتی LEASH و PAW خبر داد.

همچنین در ماه فوریه XT.com، صرافی ثبت شده در سیشل و واقع در هنگ کنگ، از لیست شدن این میم کوین خبر داد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه