کریپتو

بررسی مقررات ارزهای دیجیتال این بار در هندوستان!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

جانت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده در حاشیه نشست G20 گفت که برای وزرای دارایی و رؤسای بانک‌های مرکزی کشورهای این نشست، ایجاد یک چارچوب نظارتی قوی برای ارزهای دیجیتال بسیار مهم است. او افزود

ما ممنوعیت کامل فعالیت‌های رمزارزی را پیشنهاد نکرده‌ایم.

مقررات رمزنگاری یکی از موضوعات کلیدی مورد بحث وزرای دارایی و بانک‌های مرکزی گروه 20 تحت ریاست جمهوری هند در آخر هفته بود. در این جلسه، هند از صندوق بین‌المللی پول (IMF) و هیئت ثبات مالی (FSB) خواست تا یک مقاله مشترک در مورد ارزهای دیجیتال به منظور کمک به تدوین یک رویکرد سیاسی هماهنگ و جامع در مورد دارایی‌های رمزارزی، تهیه کنند.
نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی هند، ماه‌ها است که بر همکاری بین‌المللی در زمینه مقررات ارزهای دیجیتال تأکید کرده است. او قبل از نشست G20 نیز گفت که هند در حال انجام بحث‌های مفصل با اعضای G20 در مورد مقررات ارزهای دیجیتال برای ایجاد چارچوب تنظیم‌کننده مبتنی بر فناوری یا رویه عملیاتی استاندارد در کریپتو است.
در ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اخیراً تلاش‌های اجرایی خود را در مورد شرکت‌های رمزارزی افزایش داده است.
کریستالینا جورجیوا، مدیر عامل صندوق بین‌المللی پول نیز در حاشیه نشست گروه 20 این هفته گفت که ارزهای دیجیتال به مقررات بیشتری نیاز دارند، او گفت:

اگر مقررات شکست بخورند و در انجام آن کند هستید، ما نباید دست از تحریم این دارایی‌ها برداریم؛ زیرا ممکن است برای ثبات مالی خطراتی را ایجاد کنند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروعمنبع

بیت‌کوین دات کام
منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه