کریپتو

کاربران ژاپنی صرافی FTX موفق به دریافت دارایی‎‌های خود شدند

در حالی که مشتریان FTX در سراسر جهان بی‌صبرانه منتظر برگزار شدن و به نتیجه رسیدن دادگاه FTX و سم بنکمن-فرید (SBF) هستند، کاربران شعبه ژاپن صرافی FTX شروع به برداشت کامل دارایی خود کرده‌اند.

به گزارش کوین تلگراف، کاربران ژاپنی صرافی FTX، برداشت‌های خود را از تاریخ ۲۱ فوریه (۲ اسفند) آغاز کردند که طی این مرحله اجازه داشتند موجودی موجودی خود در FTX را به یک صرافی رمزارز محلی ژاپنی به نام Liquid Japan منتقل کنند. اما امروز بسیاری کاربران FTX Japan در توییتر اظهار داشتند که امکان برداشت از حساب خود در Liquid Japan را پیدا کرده‌اند و تمام دارایی خود را با موفقیت بازیافته‌اند. صرافی Liquid Japan در آپریل ۲۰۲۲ (فروردین ۱۴۰۱) از سوی FTX خریداری شده بود.

شعبه ژاپن FTX اعلام کرد تنها یک روز پس آزادسازی برداشت وجوه، حدود ۶.۶ میلیارد ین ژاپن (معادل ۵۰ میلیون دلار) از این صرافی خارج شده است.

این خبر شاید روزنه امیدی برای کاربران صرافی FTX در سایر نقاط جهان باشد که بی‌صبرانه امیدوارند اتفاق مشابهی برای آن‌ها رخ دهد.

محاکمه جنایی SBF، مدیر عامل FTX، به جرم کلاهبرداری قرار است در ماه اکتبر (مهر ۱۴۰۲) آغاز شود، در حالی که دادگاه پرونده ورشکستگی صرافی FTX هم‌اکنون در جریان است.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه