کریپتو

بون با وجود لیست شدن در Gate.io رشدی 34 درصدی را تجربه کرد

بون با وجود لیست شدن در Gate.io رشدی 34 درصدی را تجربه کرد

چند ساعت پیش معاملات BONE در Gate.io آغاز شدند.


مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، بون، یکی از توکن‌ها در اکوسیستم شیبا، از لیست شدن خود در صرافی برجسته‌ی Gate.io واقع در کره جنوبی رونمایی کرد. بنا به بیانیه‌ی منتشر شده معاملات این رمز ارز برای آغاز از ساعت 4 بامداد امروز به وقت لندن زمان‌بندی شدند. این اتفاق دسترسی جدیدی برای میلیون‌ها هولدر این توکن فراهم می‌کند.

این بیانیه منجر به افزایش قیمت محسوسی برای این توکن شده است. اکنون بون با رشدی 2.4 درصدی طی شبانه روز گذشته در سطح قیمت 1.94 دلار قرار دارد و طی هفت روز گذشته حدود 34.4 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

بون جایگاه بسیار مهمی در اکوسیستم شیبا دارد و به عنوان یک توکن مدیریتی برای این پروتکل روبه‌رشد ایفای نقش می‌کند. همچنین این ارز دیجیتال به عنوان توکن کاربری بر روی پروتکل لایه2 بسیار مورد انتظار بر پایه‌ی اتریوم Shibarium، که توسط تیم شیبا توسعه یافته است، نیز ظاهر خواهد شد. با توجه به اهمیت این توکن، ایجاد یک نقطه‌ی معاملاتی کاملا جدید برای آن اقدامی هدفمند در جهت نشان دادن نقش پررنگ بلندمدت آن در این اکوسیستم است.

اخیرا بون به دفعات در مرکز توجه قرار گرفته است. یکی از این دفعات، پشتیبانی آن برای پروتکل Shibarium توسط پلتفرم وام‌دهی رمز ارزی محبوب CoinRabbit بوده است. این خبر مثبت پیرامون اکوسیستم SHIB، بون را به عنوان یکی از توکن‌ها با بهترین عملکرد در ماه جاری تبدیل کرده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
عیدانه